Corsa | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 468
Audi , 12
Peugeot , 6
Renault , 6
Fiat , 5
Ford , 5
BMW , 4
Hyundai , 3
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Seat , 2
Kia , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corsa,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Corsa Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:34 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:30 ,

Chevrolet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 ,

Opel Corsa

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

Opel Corsa D 1.4B 2012 I Ardhur Nga Zvicra ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 ,

Corsa c

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:28 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:03 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:35 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 18:22 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 13:12 ,

U shit !

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:02 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin -99

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:27 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:53 ,

Opel Corsa 1.3 Eco Flex viti 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 07:20 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 01:58 ,

Opel Corsa D

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:47 ,

opel corsa

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 23:12 ,

Opel corsa 1.0

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 22:28 ,

Opel Corsa d1.7cdti

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:13 ,

Shitet Opel Corsa 1.4 benzin

495 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 10:57 ,

Pjes per opel corsa b 1.0 12v benzin v.p 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 10:56 ,

Pjes per opel corsa c 1.7 1.3 1.4 1.0 disel/benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 03:38 ,

opel corsa

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 11:54 ,

Opel corsa 1.0

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 17:23 ,

Opel corsa 1.0

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 09:54 ,

Ford x max

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:23 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:26 ,

Shes Opel Corsa1.7 cdti ndrrim me automatik

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 22:50 ,

Ulse per Opel Corsa D Gjysem Likur

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 16:35 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 18:59 ,

VW Touran dizel

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:09 ,

u shiit!

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 14:29 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 16:57 ,

Corsa c, 1.2 benzin, klima, nove gume

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 20:59 ,

Shes opel corsa

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 10:15 ,

Opel Corsa Dizell 1.7-Rks 5Mu-Boj Ndrrim-2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 13:04 ,

Opel corsa regjistrim(deri muajin e 9 2021)

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 23:43 ,

shes Opel Corsa

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 22:25 ,

Opel Corsa C Dizel 1.7

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 09:55 ,

Fiat Ulysseioi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 09:02 ,

U shit!!

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 16:38 ,

Corsa

4 900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corsa | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione