Fiat 500 | Gjilan | Makina | Vetura

Fiat , 17
Ford , 11
Citroën , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat 500,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat 500 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Korr 16:36 ,

Fiat 500

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 12:51 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:36 ,

Fiat

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 09:48 ,

Fiat 500 1.3D

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 11:02 ,

passat 2012

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 10:26 ,

Fiat Abarth 500

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 16:37 ,

Shitet FIAT SCUDO 2.0 TD12

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Sht 15:22 ,

Shitet Citroen C3 1.4 dizle Hdi 16 v.

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 22:40 ,

Ford Ka

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 23:31 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 23:31 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 23:23 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 23:23 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 23:23 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 23:11 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 21:10 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 23:36 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 21:01 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 18:38 ,

Ford Ka

Histora e veturës

5 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 23:52 ,

Shitet makina fiat 500 benzin

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 20:52 ,

Fiat 500 1.2 automatic automatic viti 2009

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Nën 20:52 ,

Fiat 500 1.2 automatic automatic viti 2009

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 21:56 ,

Fiat 500 s. 1.4

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 18:32 ,

Fiat 500 1.3 dizell i 2009

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 00:00 ,

Peugeot 607 2.2hdi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 13:03 ,

Fiat 1.3 diesel 2008 pa dogan

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 13:02 ,

Fiat 500 1.2 benzin automatik 2008

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 10:44 ,

shes fiat 500 1.3 dizell posa ardhur viti 2008

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 21:22 ,

Fiat 500

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Gush 17:35 ,

U Shit 500 ero

Histora e veturës

599 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat 500 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione