Golf | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4261
Opel , 82
Audi , 67
BMW , 35
Renault , 25
Acura , 24
Fiat , 22
Peugeot , 16
Seat , 14
Ford , 12
Citroën , 8
Volvo , 7
Hyundai , 4
Aixam , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Nissan , 2
MINI , 2
Wiesmann , 2
Artega , 2
Daewoo , 2
MG , 2
GMC , 2
Lancia , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Lada , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Morgan , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:08 ,

Golf 4 1.9 Dizel Vp 2001 Rks

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:16 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI BMW

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:55 ,

VW GOLF 6 2011 I ARDHUR NGA ZVICRA

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

VW GOLF 4 1.9 TD(I) MODEL OCEAN -03

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:38 ,

Golf 2 Viti prodhimit 89. 1.3 B+P

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

Golf 7 1.6 Bluemotion

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:21 ,

Golf 6 1.6 TDi DSG -11

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Golf 6 1.4 TFSI (TFSI)

Histora e veturës

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:03 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

shes fellnet per golf 4

Histora e veturës

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:41 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:00 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 ,

GOLF 6 TDI 1.6 BLUEMOTION.2012 RKS

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:32 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:17 Shitorja ,

Golf 5 plus 2.0 dizell automatik

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

��SHITET NDRRIM ��

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:22 ,

Rent a car KORRA 044 77 88 33......049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:21 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:21 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:12 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:41 ,

Golf 7

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 20:24 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Qer 20:24 ,

Golf 7

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:38 ,

Golf 3 2.0 GTI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 18:38 ,

Golf 3 2.0 GTI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Qer 17:49
Linku:
,

GOLF IV 1.6 FSI

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:31 ,

Mk1 golf 1

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 16:25 ,

Shitet golf 4 1.6 benzin 2003 rks 12.2021

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Qer 11:35 ,

Golf 2 1.6 TD

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Qer 11:17 ,

Golf 3 Kabriolet 2.0 Benzin GTI Vp 95 Rks Skadum

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:34 ,

GOLF VI DSG 2.0

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 08:39 ,

Golf 1.9 T(DI),RKS:22.04.2022,Klim,Srs,Abs,Central etj,2001

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 23:39 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin. (Shitet/Ndrrohet)

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 18:01 ,

2013 Golf 6 karavan 63.000km

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Qer 13:44 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione