Golf | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4265
Opel , 82
Audi , 66
BMW , 35
Renault , 25
Acura , 24
Fiat , 21
Peugeot , 16
Seat , 14
Ford , 12
Citroën , 8
Volvo , 7
Hyundai , 4
Aixam , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Nissan , 2
MINI , 2
Wiesmann , 2
Artega , 2
Daewoo , 2
MG , 2
GMC , 2
Lancia , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Lada , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Morgan , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf ,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 13:37
Linku:
,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:47 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI BMW

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:47 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:12 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:31 ,

Golf 2

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:17 ,

Shes golf 4 pacifik

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:07 ,

golf 1 1.6 dizell

550 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:44 ,

Golf 7 1.6 Bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 ,

Golf 7 Bluemotion 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

Shes golf 4 1.9 tdi i te kuqe

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:08 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 ,

Shes fellnet per golf 4

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:24 ,

shes fellnet per golf 4

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:59 ,

Lada riva 1.3 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 ,

GOLF 6 TDI 1.6 BLUEMOTION.2012 RKS

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:39 ,

Shitet ndrrohet Golf 7

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:41 ,

VW GOLF 4 1.9 TD(I) MODEL OCEAN -03

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:25 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:08 ,

Shitet golf 5

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 ,

Golf R

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:46 ,

Golf 6 u shit e gz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Golf 6 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Golf 2 Viti prodhimit 89. 1.3 B+P

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

Shes golf 6 Rline 2012 2.0 D ekstre i mire rks 9 muj

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:17 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Golf 4 1.9Tdi vp2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Golf 1.9 T(DI),RKS:22.04.2022,Klim,Srs,Abs,Central etj,2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

golf V 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG R-LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 ,

Golf 5 2.0 TDI

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

Golf 2 1.6 TD

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:07 ,

shiten fellnet polo golf

210 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Golf 6 1.4 TFSI (TFSI)

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:29 ,

golf 1.6 tdi

2 299 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:05 ,

Golf 2 Gti 8v

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

SHITET NDRRIM ME PIKAP

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:29 ,

golf 3

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:18 ,

U SHIT...!! GOLF 6 Plus 2.0 Automatik Highline

8 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:56 ,

Shitet Vetura VW Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:48 ,

Golf 6+ 2010 1.6 dizell

7 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:33 ,

Golf 5 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:22 ,

shitet GOLF VI ( i sa po ardhur )

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 ,

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:16 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione