Golf 2 | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2014
Opel , 43
Audi , 39
Acura , 13
BMW , 11
Fiat , 9
Peugeot , 8
Renault , 7
Ford , 6
Citroën , 4
Volvo , 4
Hyundai , 3
MINI , 2
Seat , 2
Kia , 2
Artega , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Škoda , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:29 ,

Golf 3 Kabriolet 2.0 Benzin GTI Vp 95 Rks Skadum

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI 2011 ABT chip tuning ���� me dogan

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI DSG 2011 sapoardhur����me dogan

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

Golf 7 2.0 TDI R-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 ,

VW Golf 6 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:25 ,

Shes golf 6 Rline 2012 2.0 D ekstre i mire rks 9 muj

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:55 ,

Golf 6 2.0 TDI -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG R-LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 ,

Golf 6 1.4 TSI

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:46 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 170PS DSG RKS

7 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:59 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:24 ,

Golf 6 sa po ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:16 ,

Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:06 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:11 ,

Vw Golf 5 2.0 SDI me klim viti 2006 rks 6muj

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

Golf 6 1.4 TFSI

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:26 ,

Golf 7 2.0 automatik 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 ,

Golf V 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:17 ,

GOLF 6 Plus 2.0 DSG Highline

8 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:43 ,

golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 23:49 ,

Mitsubishi Grandis 2.0 Dizel, 6 Ulse, RKS 1 Vit

5 620 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:45 ,

Shitet Golf 2

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 15:14 ,

Shitet golf 2 (10 muj rks)

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:11 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 RKS NJI VIT

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 08:59 ,

Shitet ose nderrohet golf 2 1.9 tdi perfekt per merakli

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 21:55 ,

Golf plus 2.0 tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 16:31 ,

Golf 2 Disel 1.6

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 22:27 ,

Golf 7 2.0

14 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 21:01 ,

golf 6 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:02 ,

Pjes per golf 4 1.8T/2.0/2.3 v5/1.9 tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:02 ,

PJES PER VW GOLF 5 GT-SPORT 2008 2.0 Tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 11:01 ,

PJES PER VW GOLF 5 1.9Tdi-2.0Tdi 8v/16v 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 11:01 ,

Pjes per vw golf 5 + 1.9Tdi-2.0Tdi 8v/16v

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 11:01 ,

Pjes per Golf 6 2.0Tdi-1.6Tdi HighLine

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 11:12 ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK F1 2007 RKS1VIT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:32 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO 2013 Navi Xenon PA DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 01:07 ,

⚠️⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️��

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:54 ,

Ford x max

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione