Mercedes | Gjilan | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1909
Audi , 37
Opel , 24
BMW , 16
Fiat , 10
Ford , 7
Renault , 7
Peugeot , 6
Citroën , 4
Hyundai , 3
Toyota , 2
Kia , 2
Acura , 2
Chrysler , 1
Lada , 1
Lotus , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Proton , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes ,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:19 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 250 CDI,4Matic

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

Mercedes-Benz E220d me regjistrim CH

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:33 ,

Shitet Mercdes benz 250 rks

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:57 ,

Mercedes E class 220

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:47 ,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

22 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:18 ,

Mercedes ML 320 4Matik

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:23 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 16:33 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:21 ,

MERCEDES-BENZ C 250 CDI 4Matic 7G-Tronic

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:10 ,

Shes mercedes 190 dizell

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 10:00 ,

Shes mercedes ml 320cdi automatik tiptronik

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 08:25 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 08:24 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 08:22 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 20:04 ,

Shitet ose ndrroj me t3 ose t4 me prekolic ose mercedes vito

Histora e veturës

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 19:11 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 15:48 ,

Mercedes-Benz CLA 200D, 2.2

Histora e veturës

20 800 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Korr 15:48 ,

Mercedes Sprinter 212

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 01:37 ,

Cadillac Escalade

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 14:12 ,

Mercedes Ml 320

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 12:34 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:34 ,

MERCEDES S 350 CDI FULL OPCION I DOGANUAR

Histora e veturës

36 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 12:34 ,

MERCEDES S 350 AMG LINE FULL OPCION I DOGANUAR

Histora e veturës

37 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 10:04 ,

SHITET - Mercedes Benz CLA 200 2015 AMG PAKET FULL

Histora e veturës

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 22:00 ,

Mercedes 250 disell

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 09:24 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 22:05 ,

Pjes per kerre mercedes a 140

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Korr 22:04 ,

Pjes per kerre mercdes c w203

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 21:55 ,

Pjes per kerre mercedes e class

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 19:21 ,

Mercedes r 280 dizel viti 2007 ndrimi mundshem

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 11:26 ,

2013 Mercedes ML350 dizel

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 22:56 ,

Mercedes-Ben C 250 CDI 7-G Tronic 4-Matik

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 13:55 ,

Shitet Mercedes C250

Histora e veturës

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 20:11 ,

Mercedes cdi 220

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:25 ,

Mercedes e class

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 12:25 ,

Mercedes e class

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 18:18 ,

Shitet Kamioneta Mercedes-Benz 308D

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 15:52 ,

Mercedes-Benz E class turbo

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 10:27 ,

Mercedes CLA 220 CDI 2014

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 10:26 ,

Mercedes CLA 220 CDI 2014

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 13:32 ,

Ftohese fuego zona efektive: 25m2

Histora e veturës

155 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 13:01 ,

Shes Mercedes-Benz E Classe 7G

Histora e veturës

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 11:15 ,

Mercedes C 2.0 avangard Evo motor

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 11:12 ,

Vetura ne shitje

Histora e veturës

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione