Mercedez | Gjilan | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Korr 19:12 ,

shitet mercedez benz c230 Amg Sport

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 22:22 ,

mercedez 190e

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 22:22 ,

mercedez 190e

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 22:50 ,

Mercedez

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 14:21 ,

Mercedez 270e cdi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 15:59 ,

Mercedez CL500

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 22:34 ,

Shes mercedez FLM MERRJEP U SHIT

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 19:00 ,

Besi

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 15:07 ,

Mercedez benz 250

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 19:16 ,

Shitet ose nderrohet kombi mercedez benz 310d

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 15:06 ,

Shitet mercedez 200 E plin benzin

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 19:23 ,

mercedez

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 21:06 ,

Shitet Mercedez-benz 190

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 17:50 ,

Mercedez 190D

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 17:43 ,

Shes mercedez.benz

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
07 Maj 17:43 ,

Shitet kombi mercedez benz

Histora e veturës

3 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:26 ,

mercedez benz 250

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 20:58 ,

mercedez benz gjinded ne dardan

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 12:30 ,

Mercedez 190 boj ndrrim

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 19:28 ,

mercedez

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 02:51 ,

Fiat punto shum rujtur

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:23 ,

Mercedez E class 270

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 16:40 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 17:35 ,

Shitet mercedez ML 270

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 13:36 ,

Mercedez benz Ml 350 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 19:16 ,

Shes kuken per mercedez 190

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Nën 11:43 ,

Mercedez C-clas 320 paket

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 20:19 ,

Mercedez benz Furgon

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 21:41 ,

shitet vetura urgjent

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:01 ,

mercedez benz 190d

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 20:22 ,

Gollf 2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 20:44 ,

shitet Mercedez benz 190 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:58 ,

Mercedez E200

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 19:34 ,

Mercedez Benz S320

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 21:46 ,

Shesmi mercedez vito 2.2 Dizell

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 12:31 ,

Mercedes E270

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 19:04 ,

kombi mercedez vito

Histora e veturës

1 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 23:41 ,

shes kombi urgjent

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 22:28 ,

mercedez 190

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 20:14 ,

mercedez-benz

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 20:14 ,

mercedez-benz

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 20:29 ,

Mercedez-Benz

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Jan 21:18 ,

Mercedez Benz

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Nën 17:44 ,

Mercedez-Benz

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 23:08 ,

Shitet Vetura

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 07:51 ,

Mercedez benz

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Gush 22:14 ,

Mercedez

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 21:32 ,

Shes mercedezin 1.9dizell ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 13:00 ,

Mercedez 190 Dizell

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione