Opell | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 194
Alpina , 1
BMW , 1
Jaguar , 1
MG , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Rover , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opell,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opell Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:19 ,

Opel omega urgjent

460 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:18 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:13 ,

Shes opell vectra gt

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 ,

Opell Astra 1.6

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 07:28 ,

touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:37 ,

Shitet opell korsa shum e rujtme

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 23:03 Shitorja ,

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 10:16 ,

Kemi pjes per Opell agila

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:47 ,

opel corsa

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 17:02 ,

Shitet ose ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:33 ,

shitet Opell Astra H

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 09:33 ,

shitet opell vektra

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 19:24 ,

opell vekter

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 10:58 ,

Opell zafira

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 10:06 ,

opell zafira

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 23:27 ,

opell zafira

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 11:54 ,

Shes opell vecta 2.2d gts

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 11:46 ,

Shes opel vectra 2.2 gts

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 09:17 ,

Opell astra

920 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 19:44 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 02:55 ,

Opel korsa

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 13:31 ,

Opell Frontera 2.2 Dizell Automatik 4X4 Pa Dogan

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 16:19 ,

Opell Astra karavan

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 18:13 ,

Shitet Opell Astra karavan

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 17:44 ,

Opell Astra karavan

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 23:10 ,

Shitet Opell Vektra

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 21:36 ,

Shiter Opell Vektra

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 23:03 ,

Opell Astra karavan viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 19:57 ,

Opell vektra

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 22:06 ,

Pezho

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 22:55 ,

Opell Astra karavan

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 18:57 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 06:36 ,

Shiet Opell Astra

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 22:02 ,

Opel vektra dizell me klim

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 20:01 ,

Shes kadetin

250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 11:05 ,

Kerkoj me ble vetur

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 09:23 ,

Opel

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:01 ,

Opell Astra karavan viti2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 23:15 ,

Kadet

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 18:35 ,

Opel Astra dizel

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 12:18 ,

Shes kadett

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 21:00 ,

Shes ose ndrroj opel astren

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 15:44 ,

Shes dy par fellne 195 65 15

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 18:32 ,

Opell corsa

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 22:56 ,

Opell Astra Karavan viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 20:48 ,

Opell kadet

320 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 19:37 ,

Opell Astra -g

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opell | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione