T4 | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 9
Opel , 7
Ford , 6
BMW , 5
Fiat , 5
Peugeot , 5
Renault , 5
Hyundai , 2
Chevrolet , 1
Citroën , 1
DeTomaso , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4 ,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:18 ,

VW T4 1.9 DIZELL 1998 ME DOGANË TË PAGUAR.

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

Kombi T4 2.4 Dizel ngjendje perfekte tip top

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:30 ,

Chevrolet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:55 ,

Gjilan

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 13:03 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 12:27 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 07:20 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 04:20 ,

Crafter 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 20:45 ,

Shitet ose ndrroj me t3 ose t4 me prekolic ose mercedes vito

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 09:54 ,

Ford x max

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:23 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:15 ,

T4 . 6 ulse. 2.5 TDI

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 20:39 ,

shitet t4 1.9 td pa dogan

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 02:55 ,

Kombi T4 2.4 Dizel 9 ulse shum i rujtun ngjendje tiptop

1 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 13:24 ,

Kombi VW T4 MANUAL ."NAFT".

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:03 ,

T4 1.9 turbo

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

VW Touran dizel

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:02 ,

T4 1.9 dhe 2.4

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:41 ,

Kombi t4

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 16:12 ,

T4 dizel 1.9

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 09:55 ,

Fiat Ulysseioi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 11:02 ,

passat 2012

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 22:24 ,

Golf 7 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 20:05 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 23:07 ,

T4 kombi

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Nën 01:01 ,

Opel combo nga zvicrra

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:29 ,

Golf 7 2014 automatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 10:47 ,

Shitet t4 2.4diesel

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 15:43 ,

Kamionet wv t5 iardhur nga zh 139000kmh

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 09:44 ,

Vw t4 1.9 turbo dizell

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 00:57 ,

Golf 7 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:15 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:16 ,

Golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 02:36 ,

FORD TRANSIT 2002 2.0 DIZELL RKS

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 21:50 ,

Golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 09:07 ,

u shitttttttt

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T4 2.5 në kategorinë Vetura
  • t4 kombi në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • t4 kombi në kategorinë Vetura | Hyundai | i10
  • T4 2.5 në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • T4 2.5 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • T4 1.9 në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • T4 2.5 në kategorinë Makina ndërtimi
  • t4 1.9 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • T4 kombi në kategorinë Makina
  • T4 kombi në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione