Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Golf 4 | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 22
Opel , 14
Renault , 10
BMW , 9
Peugeot , 6
Fiat , 3
Citroën , 3
Nissan , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Ford , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe VW Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj VW Golf 4 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:58 Vetura , Gjilan

Peugeot 3008 GT BlueHDI EAT8

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:35 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI -99

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 09:26 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 22:19 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw pa dogan

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:30 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 21:38 Vetura , Gjilan

mercedes 124

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 17:10 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 14:15 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.6 BENZIN SR

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 08:10 Vetura , Gjilan

RENO MEGANA 1.5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 00:21 Vetura , Gjilan

Bmw 320

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 14:51 Vetura , Gjilan

Jeep

13 699 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 13:53 Vetura , Gjilan

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 09:28 Vetura , Gjilan

MERCEDES A CLAS 180 CDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 15:50 Vetura , Gjilan

VW Golf 2 1.6 Benzin

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:29 Vetura , Gjilan

BMW 730 2015

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 20:07 Vetura , Gjilan

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 19:27 Vetura , Gjilan

Kamionetë Mercedes Sprinter 904.6 (Defekt ne Motor)

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 12:54 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI Edition -00

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 15:59 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI Special Model

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 17:16 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI Special Model -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 23:28 Vetura , Gjilan

Vw Golf 4 1.4 Benzin -Rks 5Muj- -Me Klim- -Boj Ndrrim-

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 22:02 Vetura , Gjilan

Nderrohet opel Corsa A 1.4

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Tet 16:21 Vetura , Gjilan

VW Golf 4 1.6 Benzin SR

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 20:49 Vetura , Gjilan

VW Golf 4 1.9 TDI pa dogan

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 10:21 Vetura , Gjilan

wv jeta gli 2.0 benxin viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 09:37 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.6 BENZIN PACIFIC -03

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 20:39 Vetura , Gjilan

Golf 4

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 20:16 Vetura , Gjilan

VW Golf 4 1.6 Benzin -02

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 11:37 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.4 BENZIN -00

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 14:10 Vetura , Gjilan

Vw Golf 4 1.9 TDI 4motion 6shpejsi

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 23:23 Vetura , Gjilan

V.p Opel vectra 1.6 Benxin Rks 28 4 2020

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 10:41 Vetura , Gjilan

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

22 Maj 19:29 Vetura , Gjilan

Vw Golf 4 1.9 TDI me klim funksionale RKS 9muj

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 23:11 Vetura , Gjilan

VW Golf 4 1.9 Dizel 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 17:25 Vetura , Gjilan

Shitet VW Golf 6 Plus 1.6 TDI (I) Model TEAM 77kw

82 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 17:48 Vetura , Gjilan

U shit!

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 14:42 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.6 BENZIN ��������

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 09:45 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TD(I) -00

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 21:31 Vetura , Gjilan

Audi a2 1.2 Tdi

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj VW Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione