Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw golf | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1037
Audi , 28
Opel , 20
BMW , 14
Renault , 12
Peugeot , 6
Fiat , 5
Citroën , 3
Ford , 3
Nissan , 2
Volvo , 2
Seat , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Artega , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw golf Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:54 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Golf VII 1.4 TSI

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Vetura , Gjilan

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:35 Vetura , Gjilan

Peugeot 3008 GT BlueHDI EAT8

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 Vetura , Gjilan

WV GOLF 5 1.9 TDI

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:40 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Golf Sportsvan 1.4 TSI Automatic����

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:59 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI -99

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:08 Vetura , Gjilan

WV GOLF 5 1.9 TDI

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 09:26 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 22:17 Vetura , Gjilan

Passat 3c

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 10:31 Vetura , Gjilan

Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 16:03 Vetura , Gjilan

VW GOLF 7 CUP BMT 110PS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:58 Vetura , Gjilan

PASSAT 3C

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 15:35 Vetura , Gjilan

PASSAT 3C 1 bregasni

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 22:19 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw pa dogan

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:22 Vetura , Gjilan

Vw golf 7 1.6 dizel 2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:30 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:23 Vetura , Gjilan

VW GOLF SPORTVAN 1.6 TDI DSG 2015 HIGHLINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:41 Vetura , Gjilan

VW GOLF VII 1.6 TDI 2013 HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 20:37 Vetura , Gjilan

VW GOLF VII 1.6 TDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 16:54 Vetura , Gjilan

Vw Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG

11 600 EUR

08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 21:38 Vetura , Gjilan

mercedes 124

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 01:05 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:32 Vetura , Gjilan

VW Golf Mk4

6 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:57 Vetura , Gjilan

Bmw

7 600 EUR

13 Shk 09:52 Vetura , Gjilan

Golf 6

09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 17:10 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.9 TDI

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 14:15 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 1.6 BENZIN SR

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 12:46 Vetura , Gjilan

Vw golf 7 sportvan

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 12:45 Vetura , Gjilan

Shes Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 01:35 Vetura , Gjilan

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 01:35 Vetura , Gjilan

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 23:47 Vetura , Gjilan

Vw Gofl 7 1.6 DSG 2014

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 00:53 Vetura , Gjilan

Ështe—Shitur—-VW Passat 1.9 TDI

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 08:10 Vetura , Gjilan

RENO MEGANA 1.5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 00:21 Vetura , Gjilan

Bmw 320

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 14:51 Vetura , Gjilan

Jeep

13 699 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 13:53 Vetura , Gjilan

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 09:28 Vetura , Gjilan

MERCEDES A CLAS 180 CDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 15:50 Vetura , Gjilan

VW Golf 2 1.6 Benzin

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 09:46 Vetura , Gjilan

vw golf 1.6 tdi 1991

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw golf | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione