kombi | Gjilan | Makina | Vetura

Renault , 48
Ford , 37
Opel , 36
Peugeot , 33
Fiat , 32
Citroën , 17
Audi , 16
Hyundai , 14
Nissan , 10
Škoda , 8
BMW , 7
Kia , 3
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Honda , 1
Infiniti , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kombi Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:17 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 ,

Shitet caddy me ulse mbrapa

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:42 ,

Lada riva 1.3 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

Kombi T4 2.4 Dizel viti 98 tip top ...

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 ,

Kombi T4 2.4 Dizzel viti 1998 ngjendje perfekte tiptop..

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 ,

Kombi T4 2.4 Dizel ngjendje perfekte tip top

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

Kombi

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 20:57 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Defekt Aksident e tj

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 19:02 ,

Crafter 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
12 Qer 12:48 ,

vw t2 transporter

920 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Qer 15:48 ,

Mercedes Sprinter 212

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 07:29 ,

Ford Transit

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 17:23 ,

Shes kombi fiat ducato 2.3 diesel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 11:49 ,

Golf 6

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:45 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 16:53 ,

SHITET KOMBI OPEL MOVANO DIZELL 2008 ME DOGAN- CH

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:48 ,

Kombi Ford tranzit dizel Rks edhe 2 muj tiptop

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 16:49 ,

Opel Movano disel 2.5 2008

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 00:44 ,

Shitet Kombi Opel Movano 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:03 ,

Kombi t2 4x4

4 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:01 ,

Shitet Lt 35

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 20:55 ,

Gjilan

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 18:48 ,

Fiat Scudo 2.0 Hdi (dizell) pikap

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 07:10 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:17 ,

Mercedes-Benz E 350 4 matic kombi 123000km

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 18:43 ,

MercedesBenz E350 4Matic kombi

21 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 18:11 ,

Vetura ne shitje

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 20:04 ,

Kombi/ pikapi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 09:38 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 17:42 ,

Shitet Renault Trafik 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 17:54 ,

Kombi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 20:39 ,

shitet t4 1.9 td pa dogan

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 00:47 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 14:27 ,

kombi 2.8 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 02:55 ,

Kombi T4 2.4 Dizel 9 ulse shum i rujtun ngjendje tiptop

1 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 19:17 ,

Shitet golf 3 1.9 i thjesht

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 19:02 ,

Shitet kombi ne gjendje perfekte

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:24 ,

VW KOMBI "NAFT"

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 13:24 ,

Kombi VW T4 MANUAL ."NAFT".

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 17:37 ,

SHITET KOMBI OPEL VIVARO

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 11:13 ,

Mercedes Benz 307D

Viti: 1984
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Mar 18:59 ,

VW Touran dizel

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:42 ,

Shitet Kombi

1 450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 09:08 ,

Fiat kombi 2.0 dizell

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 15:46 ,

Shitet Ford Transiti 2.4 diesel

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 21:41 ,

Kombi t4

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kombi | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione