opel vectra | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 455
Audi , 11
Fiat , 8
Renault , 7
Ford , 6
Peugeot , 6
BMW , 4
Citroën , 3
Hyundai , 2
Alpina , 1
Chevrolet , 1
MINI , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel vectra,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel vectra Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:03 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 23:24 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 23:24 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 23:22 ,

Chevrolet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:37 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:26 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 22:37 ,

Vectra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 10:05 ,

Opel vectra

19 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 10:59 ,

Pjes per Opel Vectra C 1.9 Cdti 120/150hp 2.2Dti

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 10:58 ,

Pjes per opel vectra gtc 1.9 cdti disel 124000 km

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 10:58 ,

Pjes per opel vectra b 1.6 1.7 1.8 2.0 2.2dti

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 13:49 ,

Opel Vectra

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 13:02 ,

Ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 09:54 ,

Ford x max

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:23 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:17 ,

Opel vectra 2.2 disel gts ne gjendje prefekte

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 08:39 ,

Pjese per Opel Vectra C Benzin & Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 10:04 ,

Shitet ose ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 22:06 ,

Urgjend Shitet Opel Vectra 1.6 Benxin Rks 4 Muj

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 20:18 ,

Opel vectra

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

VW Touran dizel

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:49 ,

Opel Vectra diesel 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 19:41 ,

Opel vectra

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 16:40 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:39 ,

Shes veturen

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:39 ,

Shes veturen

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 22:03 ,

Shes veturen

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 21:46 ,

Shes veturen

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 07:44 ,

Opel vectra 2.0 plin benzin

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 19:53 ,

Shitet opel vectra 2.0 16v sfi

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 14:24 ,

Opel vectra sfi

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 00:32 ,

Opel Vectra 2.2 benzin Viti 2003 super gjendje

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 07:27 ,

Opel Vectra C 2002 Dissel

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:08 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 16:12 ,

Opel Vectra

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 19:25 ,

Opel Vectra Benzin 1.8Ecotek-Rks 6Muj-BojNdrrim-96

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 09:55 ,

Fiat Ulysseioi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 11:02 ,

passat 2012

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 09:49 ,

OPEL VECTRA B benxin&plin dizne

1 395 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 21:09 ,

U Shit Flm MerrJep

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel vectra | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione