pa dogan | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 87
BMW , 66
Audi , 64
Fiat , 62
Renault , 44
Citroën , 42
Ford , 37
Peugeot , 32
Škoda , 13
Seat , 12
Alfa Romeo , 11
Chrysler , 8
Hyundai , 7
Mazda , 5
Smart , 5
Hummer , 3
Chevrolet , 2
Dacia , 2
Dodge , 2
Kia , 2
Saab , 2
Ssangyong , 2
Tata , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Cadillac , 1
GMC , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Maserati , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogan,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogan Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 18:21 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:21 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:20 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:16 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:52 ,

AUDI A3 2.0TDI QUATTRO S-Tronic ����

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:35 ,

Audi A4 2.0 Dizel Automatik V.p.2016 Me Dogan

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:50 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4TB Benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:50 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:49 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI,DSG

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:49 Shitorja ,

Renault Espace dCi 160

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:49 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dCi 110 Gt Line

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:48 Shitorja ,

VW Polo 1.2 TSI,Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:48 Shitorja ,

Kia Rio IV 1.4 CRDI ISG

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 Shitorja ,

Opel Zafira C 2.0 CDTI,Tourer

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Shitorja ,

Dacia Sandero 1.2,benzin

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:28 ,

FORD CONEKT 1.8 DIZELL 2004 PA DOGAN -CH

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

Ford Fokus 1.8 TDI V.p2001 Pa Dogan

890 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:03 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 ,

BLEJ VETURA

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:55 ,

Pjes per kerre bmw e90

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 ,

Pjes per kerre bmw e60

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 ,

Audi Q3 2.0 150Ch S-Tronic 2016

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:57 ,

Bmw X3 XDRIVE 2.0 2011 Automatik

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05 ,

(BLEJM QE NUK I PERDORNI RKS OSE PA DOGAN)✅

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:47 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 09:47 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:45 ,

BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 19:18 ,

Skoda fabia 1.9 tdi 74kw pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 13:30 ,

RENAULT MASTER VP 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 13:29 ,

SKODA FABIA 140.mijkm

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 13:26 ,

HYUNDAI I20 vp 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 13:22 ,

FIAT GRAND PUNTO EVO 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 12:57 ,

BMW 118 D VP 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:55 ,

Golf 6 2.0 TDI -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:51 ,

AUDI A4 2.0 TDI PA DOGAN

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 18:09 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Defekt Aksident e tj

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 23:29 ,

Golf 6+ DSG

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 20:50 ,

Nissan ( 7 vena) automatik

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 08:07 ,

Shes reno megane 1.6 benzin pa dogan

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 22:29 ,

Pjes per kerre Golf 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 15:54 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI Sportback S-Tronic����

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 15:53 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.4 TDI Ambition DSG 2015 ����

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:51 Shitorja ,

Fiat 500 1.2 b 2013 - 125 mi km

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 09:49 ,

shitet

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogan | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione