vectra | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 531
Audi , 13
Fiat , 8
Renault , 8
BMW , 6
Ford , 4
Peugeot , 4
Citroën , 3
Hyundai , 2
Alpina , 1
MG , 1
MINI , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vectra,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vectra Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:10 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

Vectra c

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:57 ,

Mercedes C 200 CDI

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 20:00 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 19:40 ,

Bmw 418

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 11:43 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 07:04 ,

Shes opell vectra gt

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:41 ,

Shitet opell vectra

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 03:19 ,

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 02:27 ,

Opel Vecter

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 13:49 ,

Citroen C3

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 11:34 ,

Shitet open vectra

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 08:53 ,

Shes komoden per tv shum e rujtne si ere e kompletune

Histora e veturës

170 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 22:36 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 12:44 ,

Shitet Vectra c 2.2 gts dizell Viti 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 22:34 ,

V.p Opel vectra 1.6 Benxin Rks 28 4 2020

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 18:15 ,

Opel vectra automatik 4muj regj rks

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 21:57 ,

Opel Vectra

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 01:44 ,

Fiat Ulysseioi

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 15:05 ,

Opel Vectra 2.0 DTI VITI 2001 Targa Serbis 1vit Regjistrim

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 21:37 ,

Opel Vectra 2.0 16v SFI 150PS - Rks 10muj

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 19:49 ,

Ftohese fuego zona efektive: 25m2

Histora e veturës

155 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Gush 14:32 ,

Opel vectra

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 12:02 ,

Kompjuteri per Opel Vectra 2.5

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 19:21 ,

Opel Vectra 2.5 V6 Automatik 186.000km Klimateonik

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 15:25 ,

Opel vecra b

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 10:31 ,

opel vectra

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 22:21 ,

reno clio

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:43 ,

shes opel vectra

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 17:50 ,

Opel Vectra

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 12:51 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 23:16 ,

Vectra B 100 1.6 16V

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 18:13 ,

Opel vectra 1.9 dizell

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Qer 09:08 ,

Pjese per Opel Vectra C Benzin & Diesel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 15:39 ,

Opel vectra

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 23:28 ,

Opel vectra

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

Histora e veturës

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:59 ,

Shitet opel vectra

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vectra | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vectra në kategorinë Vetura | Opel | Vectra
  • vectra në kategorinë Vetura | Opel | Calibra
  • Vectra në kategorinë Vetura | Citroën
  • Vectra në kategorinë Vetura | Opel | Agila
  • Vectra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • Vectra c në kategorinë Vetura | Opel | Agila
  • Vectra në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Vectra në kategorinë Vetura | Seat
  • vectra c në kategorinë Vetura | Opel | Vectra
  • vectra b në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione