Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Great Wall

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Great Wall | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Sht 15:41 Vetura , Viti

Shittet golf 4

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 22:30 Vetura , Burim

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 22:18 Vetura , Besianë

GOLF 3

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 12:11 Vetura , Ferizaj

Golf 2

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 11:51 Vetura , Prishtinë

shitet

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Korr 08:52 Vetura , Burim

hover

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 00:14 Vetura , Prishtinë

RICOH PRO MP 1350

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 09:10 Vetura , Prishtinë

Golf 3sh

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 21:27 Vetura , Prizren

Great wall

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Jan 17:34 Vetura , Prishtinë

Grryese Akulli elektrike per verura

8 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Sht 23:52 Vetura , Pejë

Shes llupa golf 2

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Korr 23:47 Vetura , Shtime

Shiter vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 15:29 Vetura , Besianë

Golf4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 14:42 Vetura , Gjilan

Kerkoj vetur me tabela ks 200-500euro

300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Dhj 23:38 Vetura , Pejë

shes ose ndroj iveko 1 vit rks

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 19:11 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura Gra Move 1.4 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:58 Vetura , Vushtrri

E ruajtur

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:44 Vetura , Lipjan

Golf 2

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 23:58 Vetura , Prishtinë

shes golf2 600e

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 10:23 Vetura , Prizren

Shitet Gjipi

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Korr 12:47 Vetura , Pejë

Golf 2

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 00:59 Vetura , Rahovec

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Nën 16:31 Vetura , Dardanë

Golf 4

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 11:44 Vetura , Gjakovë

Shite

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 21:34 Vetura , Rahovec

Shite gof 2

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 21:04 Vetura , Ferizaj

shitet Golfi

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 12:45 Vetura , Prishtinë

Shes Hover h3 te aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Mar 19:12 Vetura , Prishtinë

Shitet golf5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 18:02 Vetura , Ferizaj

shes golff 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 17:28 Vetura , Gjakovë

Golf 2 diesel 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 09:18 Vetura , Ferizaj

mall nga zvicrra

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 14:59 Vetura , Ferizaj

Shitet Urgjent Vetura Passat .

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 19:56 Vetura , Prishtinë

GreatWall Hover 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Tet 14:46 Vetura , Skenderaj

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Great Wall | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione