Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Grecav

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Grecav | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Sht 15:04 Vetura , Viti

Golf 4 1.9 Dizel. Etj glanc

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 19:25 Vetura , Besianë

Golf 3

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 10:26 Vetura , Gjilan

Goma

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 11:36 Vetura , Ferizaj

Komb

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 21:56 Vetura , Skenderaj

Kymco 50cc

400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 08:03 Vetura , Pejë

Golf

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 17:03 Vetura , Prizren

Cedy

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:18 Vetura , Drenas

Shitet vektra 1.6 benzin plin

380 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:54 Vetura , Ferizaj

Golf 4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 16:08 Vetura , Prishtinë

blej te gjitha veturat evjetr

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 16:02 Vetura , Ferizaj

She's golfin

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 22:02 Vetura , Besianë

golf 2

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 20:42 Vetura , Pejë

Golf 2

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 22:22 Vetura , Ferizaj

Golf 2 dizell

460 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:44 Vetura , Prishtinë

GOLF 3

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:37 Vetura , Vushtrri

iveco 15/12

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 14:32 Vetura , Ferizaj

shitet

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 14:19 Vetura , Vushtrri

U shit nga as arsoni

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 13:07 Vetura , Ferizaj

kerkoj puntor per mobileri

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 18:48 Vetura , Pejë

Fi

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 11:31 Vetura , Pejë

SHITET GOLLF 2

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Qer 11:35 Vetura , Ferizaj

VW Golf 2 -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 22:14 Vetura , Kastriot

Suzuki disel 1.7 turbo

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 19:16 Vetura , Kaçanik

Gazika ndrrim i mujshem

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 12:25 Vetura , Ferizaj

Gazika ndrrim i mujshem

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 22:24 Vetura , Drenas

Grecav dizel -07

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 08:44 Vetura , Skenderaj

Gollf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 22:31 Vetura , Skenderaj

Gollfe 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Grecav | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione