Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Të gjitha në Kosovë

Accord , 90
Aerodeck , 4
CR-V , 90
CR-Z , 12
CRX , 17
Civic , 162
Concerto , 6
Element , 6
FR-V , 15
HR-V , 21
Insight , 4
Integra , 1
Jazz , 34
Legend , 7
Logo , 8
NSX , 2
Odyssey , 3
Prelude , 26
S2000 , 5
Shuttle , 3
Stream , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Honda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:32 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:06 Vetura , Prishtinë

SHITET HONDA CR-V

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:10 Vetura , Deçan

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:52 Vetura , Vushtrri

BLEJ KATALIZATORA

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 Vetura , Prishtinë

Honda Civic

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:54 Vetura , Prishtinë

YAMAHA 400 CC AUTOMATIK 1 VIT RKS

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Maj 00:19 Vetura , Drenas

PJESE PER HONDA CR-V 2.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 21:41 Vetura , Prizren

Honda CRV

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Maj 21:25 Vetura , Drenas

Honda CR-V 2.0 2001

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 04:08 Vetura , Deçan

Shitet Honda Galloper 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 17:16 Vetura , Skenderaj

Shitet honda 2.2 d 4x4 vp 2007 euro 4

3 250 EUR

28 Pri 19:10 Vetura , Prishtinë

Honda

7 700 EUR

28 Pri 09:54 Vetura , Prishtinë

Pjese rezerve per Honda Accord

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 10:06 Vetura , Gjilan

Blejm vetura me qmimin met mir ne treg ������

6 430 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 16:47 Vetura , Pejë

SHITET HONDA

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Mar 23:40 Vetura , Fushë Kosovë

Honda

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 15:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Honda Civic

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 11:13 Vetura , Prishtinë

Shitet Honda Civic

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 11:59 Vetura , Gjakovë

Shitet Honda accord 2.2 Dizell

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 10:22 Vetura , Gjakovë

Shitet Honda accord 2.2 Dizell

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Jan 20:53 Vetura , Prizren

Honda Civic 1.6 Vtec 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 19:43 Vetura , Prishtinë

Honda Civic 2.2 CTDI ne gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 23:12 Vetura , Drenas

Makin per heqjen e bores

250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 11:49 Vetura , Ferizaj

Honda Jazz

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 19:19 Vetura , Ferizaj

Shes veturen honda jaz

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 11:12 Vetura , Gjilan

2011 Honda Crv

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 01:31 Vetura , Fushë Kosovë

Honda

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 13:11 Vetura , Prishtinë

Honda 2.2 tcdi.pa dogane

1 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 16:59 Vetura , Prishtinë

Shes Honda FR-V benzin Pa Dogan

1 000 EUR

19 Tet 23:20 Vetura , Fushë Kosovë

Veture

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 15:28 Vetura , Fushë Kosovë

shitet honda ngjendje t'rregullt

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 23:04 Vetura , Deçan

Shes Honda Galloper

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 23:04 Vetura , Deçan

Shes Honda Galloper

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:59 Vetura , Deçan

Shes Honda Galloper

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:40 Vetura , Deçan

Shes Honda Galloper

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 21:29 Vetura , Gjilan

Honda Prelude

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 18:01 Vetura , Gjilan

Shitet Honda CR-V SUV 2.0

16 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Gush 17:15 Vetura , Prishtinë

shitet Honda HRV Automatik

28 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Gush 21:47 Vetura , Mitrovicë

Honda Civic 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Gush 13:45 Vetura , Kastriot

Skuter Honda Spacy 125cc 2004

730 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 14:04 Vetura , Besianë

Shitet vetura hondai ne gjendje shum te mire

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Korr 17:17 Vetura , Prizren

Honda Civic 1.5 turbo RKS

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 09:07 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 17:29 Vetura , Prizren

Honda 2016 panroma kamer mrapa po sa adhur nga gjermani

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 13:21 Vetura , Fushë Kosovë

Honda HRV 4X4

3 000 EUR

11 Korr 15:57 Vetura , Ferizaj

Shitet Honda Civic 1.9 dizell 2003

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 23:34 Vetura , Shtime

Motorr Honda VTR 1000

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Qer 17:11 Vetura , Mitrovicë

SHITET VETURA HONDAI VITI PRODHIMIT 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 11:56 Vetura , Prishtinë

Honda

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Qer 15:16 Vetura , Prizren

Honda Civic 2.2 Dizell Rks skadum 6shpejtsi Start Gjend

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Honda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione