Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Honda | Accord

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Honda Accord | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 11:59 Vetura , Gjakovë

Shitet Honda accord 2.2 Dizell

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 10:22 Vetura , Gjakovë

Shitet Honda accord 2.2 Dizell

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Dhj 23:12 Vetura , Drenas

Makin per heqjen e bores

250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 11:52 Vetura , Prishtinë

Pjese rezerve per Honda Accord

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 17:11 Vetura , Mitrovicë

SHITET VETURA HONDAI VITI PRODHIMIT 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 22:33 Vetura , Lipjan

Shitet skuteri 50 kubik me dogan te pagune

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 13:27 Vetura , Pejë

Honda accord 2.0 benzin

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 13:27 Vetura , Pejë

Honda accord 2.0 benzin

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 23:53 Vetura , Prishtinë

Per pjes Honda accord

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 17:54 Vetura , Gjakovë

Shes kamionin honda

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 19:30 Vetura , Mitrovicë

honda 2.0 benxin pa dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 16:23 Vetura , Besianë

Honda acord

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 07:20 Vetura , Malishevë

Caddy

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:49 Vetura , Pejë

shes honda acord benzin 2.0 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 01:18 Vetura , Pejë

honda accord

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 14:04 Vetura , Pejë

honda 2.0

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Jan 19:48 Vetura , Gjakovë

Shitet honda super gjendje

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 18:59 Vetura , Gjakovë

shes dhe ndroj honda accord 2.2 b

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 12:30 Vetura , Therandë

Bajm ndrrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 16:31 Vetura , Prishtinë

Honda Accord 2.2i 16v

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 15:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 22:38 Vetura , Pejë

U shit

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:38 Vetura , Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 13:19 Vetura , Klinë

049 630 433

2 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 22:25 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

45 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Gush 16:48 Vetura , Prishtinë

Honda 1.6 16v Sport

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 13:35 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 23:10 Vetura , Gjilan

U Shit Flm MerrJep

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 21:23 Vetura , Drenas

Shitet xhip hondai golloper 2.5 disell

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 17:59 Vetura , Gjilan

Honda

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

Shes ndŕroj

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 11:37 Vetura , Drenas

Honda

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 21:36 Vetura , Drenas

Honda Accord benzin

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 19:21 Vetura , Prishtinë

Honda

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 06:03 Vetura , Gjilan

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 13:06 Vetura , Dardanë

honda

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 10:06 Vetura , Burim

honda

24 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Nën 17:31 Vetura , Ferizaj

Kasetofon sony

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Sht 11:28 Vetura , Prizren

honda

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 22:35 Vetura , Ferizaj

Shes honden

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 18:54 Vetura , Ferizaj

Honda H1

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 15:52 Vetura , Prizren

Shitet honda accord 3.0 benzin viti 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 12:36 Vetura , Drenas

Honda Accord benzin

300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 19:27 Vetura , Drenas

vetur

300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 11:15 Vetura , Prishtinë

Honda. Acord 2.2 dizell

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Maj 20:18 Vetura , Deçan

fellne

180 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 21:10 Vetura , Gjakovë

Honda acord.2.2 dizell

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:11 Vetura , Fushë Kosovë

HONDA ACCORD 2.0 LSI BENZIN+PLIN

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 13:13 Vetura , Ferizaj

pikapi ne shitje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Honda Accord | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione