Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda CR-V Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Honda CR-V | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Sht 22:08 Vetura , Drenas

PJESE PER HONDA CR-V 2.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 23:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Honda 1.6 viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 17:45 Vetura , Prishtinë

Honda Edex Automatik Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 05:52 Vetura , Prishtinë

Honda Edex Automatik Pa Dogan

900 EUR

08 Korr 22:20 Vetura , Gjilan

Honda u shit u shit flm mer jep

500 EUR

08 Qer 08:21 Vetura , Fushë Kosovë

Honda

1 860 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 10:08 Vetura , Prishtinë

SHITET HONDA CR-V

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 21:25 Vetura , Drenas

Honda CR-V 2.0 2001

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 23:40 Vetura , Fushë Kosovë

Honda

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 11:12 Vetura , Gjilan

2011 Honda Crv

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 01:31 Vetura , Fushë Kosovë

Honda

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 23:20 Vetura , Fushë Kosovë

Veture

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 15:28 Vetura , Fushë Kosovë

shitet honda ngjendje t'rregullt

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 18:01 Vetura , Gjilan

Shitet Honda CR-V SUV 2.0

16 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 23:35 Vetura , Prishtinë

Pjes per Honda CRV

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 12:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Honda CR-V 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:01 Vetura , Prizren

shite Honda

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 08:23 Vetura , Prishtinë

Shes Honda Crv 4× 4 , Diesel

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 22:35 Vetura , Lipjan

Honda cv

4 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 07:15 Vetura , Prishtinë

Per pjes Honda Crv

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 09:18 Vetura , Lipjan

Honda crv

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 15:17 Vetura , Prizren

Shitet vetura

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 13:52 Vetura , Prishtinë

HONDA CRV - 2.2 DIZEL - 2009 - RKS

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:59 Vetura , Prishtinë

Honda CRV SUV

2 900 EUR

16 Pri 19:43 Vetura , Klinë

HONDA

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 09:27 Vetura , Prizren

Honda CR-V 2.0 benzin 1998

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 14:21 Vetura , Mitrovicë

Rimorkio

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 12:02 Vetura , Prishtinë

Honda CR-V

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 17:27 Vetura , Prishtinë

Caddy

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 19:39 Vetura , Pejë

Hoda

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 10:26 Vetura , Gjakovë

Shitet makina

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Dhj 22:14 Vetura , Therandë

Shitet

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 18:03 Vetura , Prishtinë

Shite

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 21:12 Vetura , Ferizaj

Honda

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 22:29 Vetura , Ferizaj

Gjip

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 13:36 Vetura , Prizren

Shitet Honda Crv

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 22:36 Vetura , Ferizaj

Honda

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 22:19 Vetura , Prizren

Shitet Honda CR-V

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 21:57 Vetura , Prizren

shes honden 1.8 benxin sport

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 18:46 Vetura , Gjilan

Honda SUV

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 00:56 Vetura , Ferizaj

Shitet Honda

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Jan 13:13 Vetura , Ferizaj

Shitet Xhipi

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 19:56 Vetura , Pejë

Golf 2

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 17:05 Vetura , Gjilan

Honda CR-V

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Dhj 19:24 Vetura , Gjilan

Honda CR-V dizel 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:39 Vetura , Vushtrri

Shes gjipin

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 19:57 Vetura , Gjilan

Ne gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 17:42 Vetura , Drenas

Shitet honda per pjes

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 23:32 Vetura , Prishtinë

Honda CR-V

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Mar 21:03 Vetura , Burim

Honda cr-v

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Honda CR-V | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione