Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Honda | CR-V

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Honda CR-V | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:38 ,

PJESE PER HONDA CR-V 2.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 23:13 ,

Honda Motorr CRV 2000 kubik benzin 2004 viti

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 16:58 ,

Shitet vetura

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 12:14 ,

AUTO PJES SERVIS PER HONDA CR-V 2.0 BENZIN 2001

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:43 ,

HONDA

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 09:27 ,

Honda CR-V 2.0 benzin 1998

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 12:44 ,

Honda CRV

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 07:32 ,

Pjes per Honda CRV

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 07:24 ,

Per pjes Honda Crv

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 14:21 ,

Rimorkio

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 12:02 ,

Honda CR-V

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 10:46 ,

Honda ne shitje!

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Shk 17:27 ,

Caddy

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 19:39 ,

Hoda

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 10:26 ,

Shitet makina

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 00:22 ,

Shitet Honda CR-V 2.2 i importuar nga Zvicra

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 22:14 ,

Shitet

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 18:03 ,

Shite

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 21:12 ,

Honda

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 22:29 ,

Gjip

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 13:36 ,

Shitet Honda Crv

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 22:36 ,

Honda

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 13:41 ,

Honda CRV

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 22:19 ,

Shitet Honda CR-V

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 21:57 ,

shes honden 1.8 benxin sport

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 18:46 ,

Honda SUV

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 00:56 ,

Shitet Honda

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Jan 13:13 ,

Shitet Xhipi

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 19:56 ,

Golf 2

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 17:05 ,

Honda CR-V

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Dhj 19:24 ,

Honda CR-V dizel 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:39 ,

Shes gjipin

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 18:09 ,

Shitet Xhipi Hoda

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 19:57 ,

Ne gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 17:42 ,

Shitet honda per pjes

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Maj 15:01 ,

Honda CR-V

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:32 ,

Honda CR-V

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Mar 21:03 ,

Honda cr-v

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 17:05 ,

Shiten ---- Ballat

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 22:00 ,

Shitet Honda

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 10:51 ,

Gjip

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 17:28 ,

Honda CR-V 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 17:03 ,

Gjip

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 01:35 ,

Honda CR-V EX 4x4

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 12:27 ,

Honday benzin

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 16:43 ,

Honda 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 20:30 ,

Hondaa

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:29 ,

Honda crv

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 20:17 ,

Honda

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 12:15 ,

Shes Gjipin 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Honda CR-V | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione