Ferizaj | Makina | Vetura | Honda

Accord , 12
CR-V , 13
CR-Z , 1
CRX , 2
Civic , 14
Concerto , 1
Element , 1
FR-V , 1
HR-V , 3
Jazz , 8
S2000 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Honda | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 23:13 ,

Honda Motorr CRV 2000 kubik benzin 2004 viti

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 00:57 ,

Honda CBR RR 900cc Shitet ose Ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Jan 00:49 ,

Skuter CPI Oliver Sport 50CC bojm ndrrim

800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 19:46 ,

Motorra

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 22:40 ,

Honda Jazz 2003

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Nën 21:12 ,

Honda

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 22:29 ,

Gjip

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 14:38 ,

Peugeot 3400€

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Tet 22:36 ,

Honda

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 12:23 ,

Maqin te vullkanizerit

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 00:56 ,

Shitet Honda

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Maj 00:28 ,

Shitet honda

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 13:32 ,

Honda 2.2 dizell per pjes viti 2004 Ch

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 15:07 ,

honda civic 1.7 cdti

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 09:42 ,

Shes traktorin imt 539 viti 90

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 13:13 ,

Shitet Xhipi

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 14:10 ,

Honda civic IMA

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 13:04 ,

Honda

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 17:31 ,

Kasetofon sony

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Tet 18:09 ,

Shitet Xhipi Hoda

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 22:35 ,

Shes honden

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 18:54 ,

Honda H1

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 13:35 ,

Shitet Honda e posa ardhur nga zvicrra

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 20:21 ,

Shitet vetura ne gjendje te rregudht 600

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
22 Maj 15:01 ,

Honda CR-V

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:40 ,

Honda 1.5

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 13:09 ,

honda

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Jan 13:13 ,

pikapi ne shitje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 01:55 ,

Shes apo ndrroj me vetur

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 08:48 ,

Honda 2.2 D

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 19:25 ,

Shes urgjent HONDA CIVIC 27.11.2018

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 06:41 ,

ndrrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 12:30 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:29 ,

Shitet Honda Accord 2.0 Vtec

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 23:00 ,

Shes honda HRV1.6 i posa doganum me ks 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 21:15 ,

shes Honda HR-V 1.6benzin4×4 me ks. 1 vit

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 00:43 ,

Shitet honda

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 16:36 ,

Shitet HONDA HR-V 2003 Benzin

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 19:25 ,

Shitet Honda Accord 2.0 benzin-plin viti95 me klim

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:00 ,

shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 16:43 ,

Honda

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 17:44 ,

Vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:03 ,

UU SHITTTTTTTTT

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 13:20 ,

Honda Civik

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 20:00 ,

Honda

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 22:52 ,

veture

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:03 ,

Veturë honda 1.6 benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 10:22 ,

MOTORR HONDA 1100 KUBIK I POSA ARDHUR

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 22:34 ,

Shitet Honda Cr-v Pa dogan

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Sht 17:33 ,

Honda Jazz

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Honda | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione