Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Honda | Prelude

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Honda Prelude | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Sht 21:29 Vetura , Gjilan

Honda Prelude

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 04:33 Vetura , Prizren

Honda

2 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Dhj 16:36 Vetura , Prizren

Honda

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 22:26 Vetura , Prizren

Honda Prelude

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 15:08 Vetura , Prizren

Honda Prelude 2.0 16v

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 19:09 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 14:40 Vetura , Prizren

Honda Prelude

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Sht 14:52 Vetura , Gjakovë

SHITEN PJESE PER HONDA PRELUDE

250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 18:14 Vetura , Pejë

U SHITT

222 222 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 09:31 Vetura , Prishtinë

Honda Prelude VTEC Vti - Per pjes

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 17:55 Vetura , Prishtinë

Honda prelude karburatora

60 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Korr 00:32 Vetura , Prizren

Honda Prelude

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 16:18 Vetura , Mitrovicë

Honda prelude 2.0 ex

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 11:22 Vetura , Mitrovicë

Honda Prelude 2.0 ex

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 16:59 Vetura , Gjilan

HONDA PRELUDE 2.0 EX

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 16:27 Vetura , Gjakovë

Honda

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 19:40 Vetura , Gjilan

honda

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:57 Vetura , Prishtinë

Honda 1.100 EURO

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 13:46 Vetura , Prizren

Honda Prelude -93

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 11:33 Vetura , Prizren

Honda prelude 2.0

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 12:05 Vetura , Prizren

Honda prelude 2.0

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 10:47 Vetura , Prizren

asani

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 17:39 Vetura , Prizren

Honda prelude

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 03:27 Vetura , Fushë Kosovë

Honda 2.2 vtec 200ps 4ws system

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 00:25 Vetura , Fushë Kosovë

honda 2.2vtec 200ps 4ws system

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Honda prelude

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Honda Prelude | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione