Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Honda

Accord , 77
Aerodeck , 4
CR-V , 83
CR-Z , 12
CRX , 13
Civic , 144
Concerto , 5
Element , 5
FR-V , 12
HR-V , 16
Insight , 1
Jazz , 33
Legend , 6
Logo , 7
NSX , 2
Odyssey , 4
Prelude , 26
S2000 , 4
Shuttle , 3
Stream , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Honda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:01 ,

SHITET

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

Shes Honda civic 1.8benzin

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:58 ,

Shitet vetura

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 00:07 ,

Honda Prelude 2.3

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 21:26 ,

Kërkoj HONDA CRX

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 10:21 ,

Honda Civic

7 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:10 ,

AUTO PJES SERVIS PER HONDA CR-V 2.0 BENZIN 2001

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 22:24 ,

Honda Jazz 1.4 VTEC, Automatik 7, 2012, RKS

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 18:31 ,

Honda Civic 2009 rks.

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:20 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 09:10 ,

Kërkoj Honda CRX

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 09:38 ,

PJESE PER HONDA CR-V 2.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 23:13 ,

Honda Motorr CRV 2000 kubik benzin 2004 viti

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 14:55 ,

Honda Civic 85xxx kmh te kalume

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Maj 19:43 ,

Shitet honda acord 2.0 ls ne gjendje shum te mir teknike

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 16:12 ,

Honda JAZZ 1.4 benz, automatik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 16:35 ,

Honda Civic 1.6 benzin plin

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 19:43 ,

HONDA

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 09:27 ,

Honda CR-V 2.0 benzin 1998

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 12:43 ,

Honda Civic 1.5 Benzin Pa Dogan..

660 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 10:02 ,

Shes gjip

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 18:17 ,

Shes gjip

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 17:48 ,

Shes gjip

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 12:44 ,

Honda CRV

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 19:30 ,

Honda jazz pak km

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Mar 07:32 ,

Per pjes Honda accord

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 07:32 ,

Pjes per Honda CRV

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 07:24 ,

Per pjes Honda Crv

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 14:21 ,

Rimorkio

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 12:02 ,

Honda CR-V

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 10:46 ,

Honda ne shitje!

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 15:49 ,

Pjese rezerve per Honda Accord

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 04:33 ,

Honda

2 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Shk 12:33 ,

Honda Civic 2.2 dizel

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 17:27 ,

Caddy

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:22 ,

Shitet Honda

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 13:28 ,

Honda civic rks 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 19:39 ,

Hoda

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 14:24 ,

Reneo clio 1.2 benzin

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 15:49 ,

Honda JAZZ automatik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 00:57 ,

Honda CBR RR 900cc Shitet ose Ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Jan 00:49 ,

Skuter CPI Oliver Sport 50CC bojm ndrrim

800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 19:46 ,

Motorra

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 23:49 ,

Shitet ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 19:48 ,

Shitet honda super gjendje

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 10:26 ,

Shitet makina

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 00:22 ,

Shitet Honda CR-V 2.2 i importuar nga Zvicra

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 22:40 ,

Honda Jazz 2003

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 00:43 ,

Honda Legeng në gjëndje te mire! makina ndodhet ne Tiran.

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 18:15 ,

Shes veturen

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Honda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione