Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Accent

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Accent | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 18:42 Vetura , Prishtinë

Hyundai Accent 2001 1.5 Benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 23:01 Vetura , Viti

Pjes Hyndai accent 3klipsh 1.5 CRDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 17:30 Vetura , Pejë

Hyundai Accent

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 17:51 Vetura , Mitrovicë

Hyundai Accent

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:29 Vetura , Prishtinë

Shitet hyundaj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 14:54 Vetura , Gjilan

Hyundai 2.0 crdi tuskon

5 600 EUR

01 Qer 00:01 Vetura , Prishtinë

Shitet hyundaj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 08:57 Vetura , Gjilan

Hyundai Accent 1.5

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 10:07 Vetura , Prishtinë

Hyundai Accent 1.5 2005 (Urgjent)

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 22:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai limuzine

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 19:13 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 19:09 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 18:54 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 20:08 Vetura , Prishtinë

Hyundai Accent dizel u shit Flm merrjep

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 06:17 Vetura , Prishtinë

Hyundai 1.6Benzin 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 18:50 Vetura , Fushë Kosovë

Hyundai 1.6Benzin 2012

8 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 12:06 Vetura , Deçan

Shitet 2000€

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 19:37 Vetura , Prishtinë

hyundai 1,5 benzin

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Gush 20:21 Vetura , Prishtinë

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 13:44 Vetura , Deçan

Ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 21:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Automobili Hyndai Accent

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 14:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Automobili Hyndai Accent

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 15:02 Vetura , Malishevë

Taxi sertolli

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 13:53 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj hundai rks shum shum ngjendje tmir

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:21 Vetura , Vushtrri

Shitet honday 2007 me rks

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 04:24 Vetura , Skenderaj

Shitet Vetura

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 16:41 Vetura , Skenderaj

Shitet Honda

590 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 17:14 Vetura , Prishtinë

Shes apo ndroj

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 11:23 Vetura , Vushtrri

Shitet honday me rks 2007 .130mij tkalune 1.4 b

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 00:22 Vetura , Prishtinë

kerkoj ksi veture

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 00:00 Vetura , Prishtinë

shitet ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 21:30 Vetura , Kastriot

shitet vetura

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:04 Vetura , Viti

Honday

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 20:16 Vetura , Lipjan

Hyundai

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:37 Vetura , Lipjan

hyundai

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 17:06 Vetura , Prishtinë

Hyndai mundesi nderrimi

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 16:34 Vetura , Besianë

Hyundai 1.5 dissel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 09:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Accent 1.5benz, 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Accent 1.5benz, 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 19:28 Vetura , Ferizaj

Hyundai Accent

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 20:13 Vetura , Ferizaj

Hyundai Accent 1.5 diesel 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 08:40 Vetura , Besianë

Besianë

111 111 111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 13:01 Vetura , Besianë

Fikret

2 222 222 222 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 21:43 Vetura , Vushtrri

Shitet honday rks 2007 1.4 benzin gjendje prefekte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Korr 12:51 Vetura , Prishtinë

Hyundai accent

5 800 EUR

23 Korr 12:56 Vetura , Prishtinë

Hyundai Accent

23 Qer 23:39 Vetura , Vushtrri

Ushit

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 08:20 Vetura , Drenas

I ardhur nga Zvicrra

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 12:19 Vetura , Ferizaj

000

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:27 Vetura , Prishtinë

Po

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Accent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione