Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Atos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Atos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Nën 21:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai 1.0 Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 11:51 Vetura , Gjilan

Hyundai atos

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 00:23 Vetura , Gjilan

Hyundai atos

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 00:10 Vetura , Gjilan

HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 BENZIN

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 00:10 Vetura , Gjilan

HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 BENZIN

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 09:12 Vetura , Drenas

Hunday pa dogan 1.2 benzin

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:20 Vetura , Mitrovicë

Honda

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 11:35 Vetura , Mitrovicë

SHITET

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 12:08 Vetura , Mitrovicë

HYUNDAI atos 1.1

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 15:10 Vetura , Gjilan

Shitet Kerri Urgjent Regjistrim dej mujin e 10

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 17:53 Vetura , Prishtinë

Elton

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:52 Vetura , Prishtinë

Shitet hyundai 1,0 benxin 1vit rexhistrim

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:48 Vetura , Prishtinë

Shitet hyundai 1,0 benxin 1vit rexhistrim

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 19:54 Vetura , Pejë

Hyundai

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 15:56 Vetura , Prishtinë

Shitet hyndai atos boj ndrrim me vetura pa dogan

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 18:04 Vetura , Prishtinë

⚽️Shitet hyndai 2005 rks 8 muaj⚽️

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 20:21 Vetura , Prishtinë

SHITET HYNDAI ATOS 2005 1.1

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 18:21 Vetura , Prishtinë

SHITET HYNDAI ATIOS 2005

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 13:17 Vetura , Malishevë

Honday Atos

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 20:34 Vetura , Viti

Honday

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 00:34 Vetura , Besianë

hyundai santa fe

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 16:30 Vetura , Drenas

shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 19:09 Vetura , Pejë

Hyundai Atos 1.0

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 09:48 Vetura , Lipjan

Kerr Hyundai

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 21:04 Vetura , Lipjan

Shes hyndai atoss

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 20:35 Vetura , Lipjan

Me marrveshje

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 21:36 Vetura , Mitrovicë

shitet hondai atos

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 13:22 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:49 Vetura , Lipjan

me marrveshje

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 20:37 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Hyundai Atos 1.0 Viti 1998

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:04 Vetura , Prizren

Hyundai Atos 1.0

600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 19:27 Vetura , Prizren

Shitet vetura 1.0 bencin

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 17:38 Vetura , Gjilan

1,0

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:56 Vetura , Mitrovicë

Hyundai Atos benzin

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 13:38 Vetura , Artanë

shes makinen per mosperdorim

14 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:51 Vetura , Prishtinë

honday

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 22:22 Vetura , Prizren

Hodai atos prime

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:11 Vetura , Malishevë

Ngjendje mir

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 11:21 Vetura , Lipjan

Huyndai atos 1.0 benzin

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 08:03 Vetura , Malishevë

Punon shumm mir

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 22:08 Vetura , Skenderaj

shitet

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 09:13 Vetura , Ferizaj

Shiitet hyundai atos 1.0

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 18:45 Vetura , Prizren

shes hyundai benzin 1.0 2001 tapaleat e ch pa doga

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 09:18 Vetura , Lipjan

Ushit

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 15:30 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 20:02 Vetura , Gjilan

Shitet hyundai 1.1 benzin me targa te huja

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 20:34 Vetura , Gjilan

hyundai atos prime 1.1 benzin - 04

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Tet 21:33 Vetura , Ferizaj

Hyundai Atos benzin -99

525 EUR Price Reduced

21 Sht 20:07 Vetura , Prishtinë

hyundai atos

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 18:19 Vetura , Ferizaj

Hyundai Atos 1,0 benzin -99

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Atos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione