Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Elantra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Elantra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Jan 23:11 Vetura , Viti

Pjes hyndai elantra 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 11:05 Vetura , Prishtinë

Hyundai Elantra

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Dhj 23:11 Vetura , Drenas

hyundai elantra

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 11:48 Vetura , Drenas

shitet ose ndrrohet vetura

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 07:46 Vetura , Drenas

shitet ose ndrrohet vetura

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 20:48 Vetura , Gjakovë

Shitet. Hyundai. Elantra. 2,0. Benzin Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:23 Vetura , Pejë

Shes Hyundai Elantra Viti 2004 2.0CRDi Ne Gjendje Perfekte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 15:02 Vetura , Lipjan

Kerri ne shitje

799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 09:39 Vetura , Klinë

honday

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:36 Vetura , Ferizaj

hynday Automatik

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 21:47 Vetura , Ferizaj

shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 00:18 Vetura , Gjilan

Hyundai Elantra.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 16:55 Vetura , Vushtrri

Vetura

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 10:47 Vetura , Kastriot

Shes hynday

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 10:23 Vetura , Prishtinë

urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Dhj 01:54 Vetura , Prishtinë

Urgjentë

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 23:12 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 13:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyunday

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Nën 22:26 Vetura , Dardanë

Hyundai Elantra.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 17:52 Vetura , Prishtinë

Urgjente

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 17:33 Vetura , Prishtinë

Urgjente

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 18:27 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI ELANTRA.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 16:42 Vetura , Prishtinë

Urgjente

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 16:23 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 16:33 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 21:38 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 16:24 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 13:01 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 08:38 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 06:36 Vetura , Prishtinë

Urgjent

23 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 00:24 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Tet 06:16 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 22:14 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 17:52 Vetura , Prishtinë

Urgjent urgjent urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 12:50 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 11:29 Vetura , Prishtinë

Super Oferte Hyundai Elantra viti i prodhimit 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 23:20 Vetura , Prishtinë

Urgjent urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 07:35 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Tet 15:46 Vetura , Kaçanik

Shes hyundai

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 14:35 Vetura , Gjakovë

2016 Hyundai Elantra

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 15:59 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 08:08 Vetura , Prishtinë

Hyunday

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 10:00 Vetura , Prishtinë

Hyunday elantra

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 14:51 Vetura , Prishtinë

U SHITT FLMMMM ����

98 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 16:19 Vetura , Prishtinë

Hyunday elantra

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 20:54 Vetura , Ferizaj

shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 11:45 Vetura , Gjakovë

Hyundai Elantra

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 12:08 Vetura , Ferizaj

shitet ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 11:23 Vetura , Prishtinë

Qmimi me Marveshje

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 11:50 Vetura , Prishtinë

Hyundai Elantra 1.6 Benzin - nje pronar

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Elantra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione