Gjilan | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 11
Atos , 4
Azera , 1
Coupe , 5
Elantra , 1
Galloper , 4
Getz , 5
H-1 , 8
H 100 , 6
Matrix , 1
S-Coupe , 1
Santa Fe , 18
Sonata , 3
Terracan , 9
Trajet , 3
Tucson , 4
Veloster , 2
XG 30 , 1
i20 , 12
i30 , 13
i40 , 1
ix35 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:18 ,

HYUNDAI I20 VITI 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:12 ,

HYUNDAI I20 vp 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

HYUNDAI i30 1.6 CRDI Automatik nga CH - 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:21 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4 CRDI Diesel 2013 ����

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:21 Shitorja ,

Hyundai i20 1.2i 2016 ����

7 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:17 Shitorja ,

Hyundai i20 1.2i Manual 2012 ����

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 13:32 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 23:25 ,

Hyundai Terracan 2.9 CRDI 16V

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 19:02 ,

Shitet kombi ne gjendje perfekte

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:11 ,

Hyundai Trajet 2.0 crdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 10:10 ,

HYUNDAI I20 vp 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 06:45 ,

Hyndai 2.0

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 22:08 ,

Pjese per hyundai i30 2007 - 2012

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 11:24 ,

Veture Familjare

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 20:12 ,

HYUNDAI I20 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 18:18 ,

Hyundai

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Nën 15:46 ,

SHITET HYUNDAI SANTA FE 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Tet 22:07 ,

shitet kombi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 09:38 ,

Hyundai i 30 1.6 CRDI Style

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:09 ,

HYUNDAI

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:29 ,

Hyundai i20 1.2

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 16:01 ,

Goma per Vetur

180 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 17:52 ,

Hyundai i40crdi 11.2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 14:58 ,

Hoday 1'6 me 6 shpejtesi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 00:18 ,

Hyundai Elantra.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 16:59 ,

Hyundai XG30

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 09:30 ,

Hyundai i30 1.6crdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 16:30 ,

Hyundai H-1 Starex 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 17:26 ,

Hyundai matrix

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 13:09 ,

kombi Hyundai H100 dizel -00 ndrrim i mundshem

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:55 ,

Hyundai Veloster 1.6 16V

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 21:03 ,

Hyundai i30

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 12:57 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 16:54 ,

Shiten dy hyundai i30

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 09:26 ,

Hyundai Coupe GK 2.0-143 2008

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Tet 09:18 ,

Hyundai Coupe GK 2.0-143 2008

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 21:35 ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDi 4x4 (135,000km) I DOGANUAR

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 17:32 ,

Shitet vetura

2 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 20:54 ,

Shitet honday

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 10:14 ,

Shes honday santafe automatik 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 13:06 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2.0 disel

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 07:42 ,

Hyundai accent 1.5 Dizell 1vit rks bejm ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 22:28 ,

Shitet Hyundai i30 1.4 benzin 73.000 km

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Shk 21:31 ,

Kombi hyundai h100

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 11:16 ,

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Jan 19:05 ,

Shitet Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 15:52 ,

Hundai sonata

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 14:03 ,

Hyundai 1.5 dizell 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 11:10 ,

Shes gjipin hyndaj terakan atomatik viti 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione