Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | H 100

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai H 100 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 12:16 Vetura , Ferizaj

Pjesë per hundaj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 23:25 Vetura , Ferizaj

(Pjese) per hundaj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 21:23 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per hundaj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 10:07 Vetura , Ferizaj

Pjesë per hundaj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 11:32 Vetura , Prizren

Hynudai

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:32 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 14:06 Vetura , Gjilan

shitet kamioneta

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 22:07 Vetura , Gjilan

shitet kombi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 21:22 Vetura , Viti

shitet kombi me 7 ulse ne gjendje tr mir

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:56 Vetura , Klinë

Kombi Hyundai H100

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 20:00 Vetura , Therandë

Kombi asht ngjendje te mir viti2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 13:09 Vetura , Gjilan

kombi Hyundai H100 dizel -00 ndrrim i mundshem

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 21:38 Vetura , Burim

[email protected]

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 21:57 Vetura , Burim

shitet- ndrrohet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 21:26 Vetura , Burim

Hyundai H 100 dizel

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 21:22 Vetura , Burim

shitet- ndrrohet

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 18:52 Vetura , Burim

shes & ndrroj

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 17:36 Vetura , Ferizaj

kombi hyundai

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 21:31 Vetura , Gjilan

Kombi hyundai h100

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 20:48 Vetura , Malishevë

Shes Kamioneten hyundai h100

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 13:57 Vetura , Gjilan

shitet kombi rks ndrrim

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 13:45 Vetura , Drenas

Kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 08:08 Vetura , Malishevë

Shitet honday h100

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:57 Vetura , Lipjan

Hyundai 76.000km

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Pri 20:40 Vetura , Gjakovë

Shitet Urgjent

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 11:47 Vetura , Viti

Hyundai h100 per pjese

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 20:37 Vetura , Gjakovë

Hynadai

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:43 Vetura , Deçan

Shes kombin Hyondai2.5 dizell ne gjendje shum tmir

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 13:08 Vetura , Lipjan

shes hyndai

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 10:03 Vetura , Lipjan

SHes Combin Hyndai

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:39 Vetura , Zveçan

Hyundai

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:22 Vetura , Ferizaj

hundai 2,5 turbo

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:23 Vetura , Fushë Kosovë

Hyundai H-100 - Me marrëveshje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 22:51 Vetura , Malishevë

Kombi

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 18:08 Vetura , Gjilan

shitet kombi

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 22:25 Vetura , Gjilan

shitet kombi

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 20:10 Vetura , Prizren

Hyundai h100 qmimi 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 03:08 Vetura , Prishtinë

shitet kombi

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai H 100 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione