Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | ix35

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai ix35 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 14:40 Vetura , Drenas

shes hyndai

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 08:41 Vetura , Prizren

Hyundai IX35 2.0 CRDI

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Shk 16:50 Vetura , Prizren

Shes kerin Hyndai ix35 2.0 crdi 4x4 full option

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:20 Vetura , Ferizaj

shes

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 17:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai ix35 AUTOMATIK 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 00:35 Vetura , Prizren

Hyundai

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:44 Vetura , Rahovec

shitet hundai ix35

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:33 Vetura , Mitrovicë

Hyundai ix35 crdi

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 16:55 Vetura , Prishtinë

Hyundai ix35 2.0 CRDI 4WD AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:50 Vetura , Mitrovicë

Hunday IX35 AUTOMATIK

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 12:30 Vetura , Mitrovicë

Hyundai ix35

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 13:58 Vetura , Mitrovicë

Hyundai ix35 crdi

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 19:16 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Hyundai ix35

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 11:51 Vetura , Mitrovicë

Hunday IX35 4x4 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 15:12 Vetura , Mitrovicë

Hyundai ix35 crdi

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:25 Vetura , Mitrovicë

Hyundai ix35 crdi

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 19:47 Vetura , Mitrovicë

Hyundai

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 09:02 Vetura , Prishtinë

Hunday IX35 4X4 16V

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 11:11 Vetura , Mitrovicë

Hunday IX35 4X4 16V

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 23:29 Vetura , Drenas

Shitet Hundai IX35 4Motion

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 10:46 Vetura , Mitrovicë

Hunday IX35 4x4 16V

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 09:44 Vetura , Prishtinë

ix 35

7 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 01:13 Vetura , Mitrovicë

Hyundai

10 800 EUR

21 Qer 20:57 Vetura , Burim

Hyundai IX35

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 11:44 Vetura , Mitrovicë

Hundai IX35 4Motion

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 12:16 Vetura , Mitrovicë

Hyundai ix35

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 15:55 Vetura , Therandë

Hyundai

11 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Shk 16:05 Vetura , Malishevë

Shitet

9 393 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 10:12 Vetura , Prishtinë

Hyundai ix35

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Tet 19:25 Vetura , Prishtinë

Veturë në Shitje

15 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Sht 19:34 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura ix-35 Hyundai ne gjendje perfekte

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 19:34 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Hyundai ix-35 ne gjendje shume te mire

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Gush 16:43 Vetura , Vushtrri

Shitet Vetura Hyundai

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Gush 18:05 Vetura , Mitrovicë

2012 Hyndai IX35 1.6 Diesel 8000€ Negocative

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 23:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai ix35

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:06 Vetura , Pejë

Shes hyundai ix35

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai ix35 në gjendje shumë shumë të mirë me pak km

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 12:54 Vetura , Malishevë

HYUNDAI Ix35 CRDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 23:56 Vetura , Prishtinë

hyndai ushit

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 10:18 Vetura , Pejë

Hyndai IX35

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 22:50 Vetura , Besianë

pe shes

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 17:54 Vetura , Prishtinë

SHES HYUNDAI ix35 1.7 DIZEL VITI 2012 RKS 1 VIT

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 07:43 Vetura , Besianë

Hyundai

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 08:59 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI IX35

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 10:13 Vetura , Prishtinë

Shes 2010 Hyundai ix35 2.0 CRDi 4WD

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Gush 11:49 Vetura , Therandë

Hyundai

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Gush 21:34 Vetura , Prishtinë

Hyundai ix35

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 21:56 Vetura , Prishtinë

Hyundai iX35

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 12:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai IX35

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 23:12 Vetura , Besianë

asd

1 111 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai ix35 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione