Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Lantra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Lantra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Shk 03:04 Vetura , Prishtinë

Shitet hunday 1.8 benzin

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 06:51 Vetura , Prishtinë

Hyndai me regjistrim 1vit benzin klim shum gjendje t mir

123 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 17:55 Vetura , Prishtinë

Hyndaj lantra b1.8 viti2001 rks 1 vit klim funksionale

123 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 11:40 Vetura , Dardanë

Shitet / Ndërrohet - Hyundai LANTRA

1 480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 00:13 Vetura , Dardanë

Hyundai Lantra

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 12:48 Vetura , Kaçanik

Shitet ose nderrohet hyundai

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 13:11 Vetura , Prishtinë

shitet

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 17:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Lantra

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 17:57 Vetura , Lipjan

Shitet hyundai automatik

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Jan 09:25 Vetura , Burim

HUNDAI LANTRA 1998

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:24 Vetura , Vushtrri

Veturë

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 12:32 Vetura , Prizren

Hyundai Lantra

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Tet 12:15 Vetura , Prizren

Hyundai Lantra

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Sht 09:40 Vetura , Gjakovë

Shitet Hyundai Lantra

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 20:33 Vetura , Prizren

Hyundai Lantra

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 10:42 Vetura , Prishtinë

SHITET/NDROHET HYUNDAI LANTRA ME RKS

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:06 Vetura , Prishtinë

Shes

250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:10 Vetura , Rahovec

Shes

380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:26 Vetura , Prishtinë

Shitet per pjes motorr te mir dhe pjes tjera

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 10:07 Vetura , Lipjan

Shitet honday lantra 2.0 benzinë

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 19:14 Vetura , Prizren

Hyundai Lantra benzin

800 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 20:03 Vetura , Prizren

Shes uegjent

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:54 Vetura , Prizren

Hyondai Lantra

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 12:25 Vetura , Deçan

shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 11:03 Vetura , Deçan

shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:07 Vetura , Skenderaj

shitet

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 22:01 Vetura , Skenderaj

vetur

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 08:17 Vetura , Pejë

hondai

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 21:48 Vetura , Skenderaj

Hyundai Lantra benzin

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 19:53 Vetura , Lipjan

Mundsi ndrrimi

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 00:05 Vetura , Besianë

urgjent shiteet

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Korr 11:14 Vetura , Besianë

shitet urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 11:49 Vetura , Prizren

Shitet Hyundai Lantra 1.8GLS

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 19:59 Vetura , Prizren

Hyundai Lantra 1.8GLS benzine

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 16:33 Vetura , Besianë

Hyundai lantra -93

599 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Lantra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione