Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Matrix

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Matrix | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Jan 17:37 Vetura , Prishtinë

hyundai matrix 1.5 diesel

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Dhj 06:43 Vetura , Prishtinë

1.5 CRDI

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:08 Vetura , Prishtinë

Hyundai Matrix 1.2 Benzin 2006 Pa Dogan 045-100-184

950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 07:31 Vetura , Ferizaj

automatik hondayi.1.8 benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 12:09 Vetura , Burim

Shes hyundai matrix 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 17:03 Vetura , Fushë Kosovë

Hyundai Matrix 2007

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 15:02 Vetura , Fushë Kosovë

Hyundai Matrix viti 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 16:26 Vetura , Prizren

Hyundai

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 10:03 Vetura , Prishtinë

Hyundai Matrix

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 19:56 Vetura , Burim

Shes apo ndrroj hyundai matrix 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:31 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 22:39 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 23:16 Vetura , Malishevë

Shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 13:35 Vetura , Burim

Shes apo ndrroj hyundai matrix 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:31 Vetura , Prishtinë

Hyundai Matrix

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 19:06 Vetura , Burim

Shes hyundai matrix 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 21:47 Vetura , Burim

Shes apo ndrroj hyundai matrix 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 17:33 Vetura , Burim

Shes apo ndrroj hyundai matrix 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 23:45 Vetura , Lipjan

Hyundai Matrix 1.5crdi viti 2003 me klim rks 7 muj

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:26 Vetura , Gjilan

Hyundai matrix

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 21:53 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix glk

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 19:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Hyundai Matrix

550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:12 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix glk

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 09:08 Vetura , Ferizaj

Hyndai matrix 1.5 crdi diesel 19km per 1 liter

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:07 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix glk

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 13:10 Vetura , Ferizaj

HYUNDAY 1.5 CRDI 2002

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 13:11 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix glk

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 23:13 Vetura , Prishtinë

Hyunday matrix

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 14:48 Vetura , Prishtinë

Hyundai Matrix

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 21:15 Vetura , Lipjan

Hyundai Matrix 1.5 CRDI - I tkuqe , 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 21:04 Vetura , Drenas

Pjes per Hyundai Matrix 1.5 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 20:10 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 20:43 Vetura , Prishtinë

Hyundai matrix

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 20:17 Vetura , Prishtinë

Hyundai Matrix GLS

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 15:27 Vetura , Prishtinë

Shes Hyundai Matrix CRDI 16V

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 14:32 Vetura , Gjakovë

Hyndai Matrix 1.5 Diesel Vlera 3300 Euro

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 19:34 Vetura , Prishtinë

hynday matrix crdi 1.5

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 14:54 Vetura , Ferizaj

Hyunday Matrix

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 09:31 Vetura , Rahovec

Hundai

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:50 Vetura , Fushë Kosovë

shitet

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 20:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 09:44 Vetura , Prishtinë

Shes veturen e tipit Hyundai 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 13:21 Vetura , Skenderaj

Shes Veturen Hyundai Matrix

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:49 Vetura , Klinë

Hyundai Matrix 1.5 CRDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 13:52 Vetura , Prishtinë

Shes veturen hyndai matrix

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 14:36 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura 1.5 dizel

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 08:17 Vetura , Prishtinë

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Gush 11:38 Vetura , Prishtinë

Hyundai Matrix

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gush 18:17 Vetura , Zveçan

Hyundai Matrix dizel -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Matrix | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione