Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 4
Coupe , 2
Elantra , 2
Getz , 4
H 100 , 1
H 200 , 3
Lantra , 5
Matrix , 1
Santa Fe , 54
Santamo , 1
Sonata , 7
Terracan , 28
Tucson , 8
XG 30 , 2
i20 , 2
i30 , 5
i40 , 2
ix35 , 18
ix55 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Hyundai | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:01 ,

Hyundai coupe sport 2.7 V6

38 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:56 ,

hyundai santa fe 2.0d

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 22:51 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 20:40 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 20:57 ,

Hyundai IX35 Automatik

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:26 ,

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me servise te rregullta

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 11:25 ,

Hyundai ix35 crdi

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 09:47 ,

Shitet Hyundai Terracan 2,9 CRDI, Dizel 4x4, 7 ulse

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 14:01 ,

Hyundai tucson automatik dizel 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 19:47 ,

Hyundai

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 13:46 ,

Hyundai iX55 3.0 V6 CRDI 4WD (Premium) Me dogane

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:37 ,

Hyndai Tucson me mirëmbajtje te regullta

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 09:02 ,

Hunday IX35 4X4 16V

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 11:11 ,

Hunday IX35 4X4 16V

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 11:26 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 10:46 ,

Hunday IX35 4x4 16V

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 04:11 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 01:17 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 01:16 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 01:13 ,

Hyundai

10 800 EUR

12 Qer 11:52 ,

Shitet HYUNDAI Sonata

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Qer 11:38 ,

Hyundai i20 / 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:10 ,

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:26 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 23:35 ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CDTI AUTOMATIK 2016

20 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Maj 23:11 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 00:56 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:13 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:44 ,

Hundai IX35 4Motion

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:32 ,

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 10:51 ,

Hyundai Terracan 2.9 dizell - Automatik-

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 12:16 ,

Hyundai ix35

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 23:25 ,

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 22:09 ,

(Pjesë) per Hundai kombi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:22 ,

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 08:58 ,

Pjesë per Hundai

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 00:48 ,

Hyundai santa fe

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 14:20 ,

Hundai 2.5 dizell

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Shk 04:01 ,

Shitet gjipi

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 16:04 ,

HYUNDAI GRAND SANTA FE 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:04 ,

Hyundai Terracan 2.9 crdi

4 888 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 14:13 ,

Honday Santafe 2.2

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 19:53 ,

Shitet Hyundai Santa Fe 2008 2.2 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 07:31 ,

automatik hondayi.1.8 benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 19:56 ,

Gjip Hynday

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 11:40 ,

Shitet / Ndërrohet - Hyundai LANTRA

1 480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 15:12 ,

Shitet hyundai santa fe gjendje perfekte

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 18:05 ,

Hyundai i30 1.6d/Automatik

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 19:25 ,

Veturë në Shitje

15 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Hyundai | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione