Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Santa Fe

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Santa Fe | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:30 Vetura , Malishevë

Shitet ndrrohet Hyundai Santa fe

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:22 Vetura , Burim

Shes pjes per hyundai santa fe benzin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:35 Vetura , Prishtinë

Hyundai Santa Fe 2.2 Crdi✅✅

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 15:37 Vetura , Mitrovicë

hondai

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 15:30 Vetura , Mitrovicë

hondai

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:29 Vetura , Gjilan

Hyundai santafe crdi 4wd

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 20:23 Vetura , Gjilan

Hyundai santafe crdi 4wd

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 22:47 Vetura , Burim

SHES PJES PER HYUNDAI SANTA FE BENZIN

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 12:25 Vetura , Drenas

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Shk 20:47 Vetura , Ferizaj

Hyundai santa fe

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 19:02 Vetura , Prishtinë

Hyundai 2008 Automatik

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Shk 15:23 Vetura , Prishtinë

Shitet hundai sanatafe 2.2 dizell

5 500 EUR Price Reduced

21 Jan 21:34 Vetura , Prishtinë

Honday Santa Fe CRDI interkuller.

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 12:04 Vetura , Ferizaj

hyundai 4x4 2.0 dizell

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 12:56 Vetura , Ferizaj

Gjipi hyndai

7 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 10:16 Vetura , Prishtinë

Hounday Santa Fe

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 18:51 Vetura , Gjilan

Shitet Hyundai Santa Fe

5 500 EUR

30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

3 333 EUR

26 Nën 20:24 Vetura , Skenderaj

Shitet hynadi santa fe 2.0 dizell 11 muj rks 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:08 Vetura , Klinë

Hondy santafe

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 17:06 Vetura , Pejë

Hyundai Santa Fee 2.2 CRDI.

7 999 EUR

27 Tet 14:50 Vetura , Ferizaj

Hyundai Santa Fe 2.2CRDi automatik- mundsi ndrrimi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 17:36 Vetura , Gjilan

hyndai 2.0 Regjistrim 7 muj

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 12:14 Vetura , Prishtinë

6cilindra esht automatik

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 22:32 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet qmim te volitshum 4x4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 23:36 Vetura , Malishevë

Shitet HYUNDAI SANTA FE 2.2

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 17:52 Vetura , Burim

Shes hondy santafee

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 00:46 Vetura , Burim

Shes

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 11:23 Vetura , Gjilan

Hyundai

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 09:57 Vetura , Gjilan

Hyundai

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 09:52 Vetura , Gjilan

Shes dhe boj ndrrim

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 00:07 Vetura , Gjakovë

HYUNDAI SANTA FE

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 19:58 Vetura , Klinë

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 18:02 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 20:40 Vetura , Klinë

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 23:10 Vetura , Klinë

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 11:26 Vetura , Klinë

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 14:50 Vetura , Skenderaj

Hyundai SantaFe

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 04:11 Vetura , Klinë

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 01:17 Vetura , Klinë

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 01:16 Vetura , Klinë

Shitet

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 08:55 Vetura , Skenderaj

Hyundai SantaFe

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 12:15 Vetura , Skenderaj

Hyundai SantaFe

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 06:36 Vetura , Deçan

shitet gjipi 4x4

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:26 Vetura , Klinë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 23:11 Vetura , Klinë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 00:56 Vetura , Klinë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:13 Vetura , Klinë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 16:54 Vetura , Pejë

Shitet ose ndërrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Santa Fe | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione