Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 99
Atos , 46
Azera , 2
Coupe , 95
Elantra , 53
Excel , 6
Galloper , 120
Genesis , 1
Getz , 101
H-1 , 75
H 100 , 32
H 200 , 5
Lantra , 30
Matrix , 42
Pony , 6
S-Coupe , 13
Santa Fe , 323
Santamo , 3
Sonata , 37
Terracan , 177
Trajet , 55
Tucson , 96
Veloster , 5
XG 30 , 4
XG 350 , 1
i10 , 15
i20 , 80
i30 , 65
i40 , 7
i50 , 1
ix20 , 8
ix35 , 72
ix55 , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Hyundai | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:02 ,

SHITET

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 ,

HYNDAI I 30 2.0 DIZEL

3 550 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:48 ,

Shitet vetura Hyundai Santa Fe

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:29 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:12 ,

Hyundai santa fe 2005 2.0 dizell

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 ,

HYUNDAI GALLOPER 2.5D 4X4 RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:56 ,

HONDAI TRAJEC 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 ,

HYUNDAI i10 - 1.2 BENZIN *KLIM* I SAPO DOGANUAR VP 2011

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 ,

HYUNDAI 1.2 BENZIN * KLIM * I SAPO DOGANUAR VP 2011

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

hyundai i20

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 ,

HYUNDAI I20 VITI 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:56 ,

HYUNDAI I20 vp 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

SHES HONDAI I 20 1.3 BENZIN VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:22 Shitorja ,

Hyundai i20 1.2i 2016 ����

7 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 Shitorja ,

Hyundai i20 1.2i Manual 2012 ����

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:16 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:39 ,

Shitet hyundai terracan 4x4 2.9 diesel gjendje shu

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Hyundai i20

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:55 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo diesel interculer

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:58 ,

Hyundai Santa Fe manual 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:09 ,

Honda H1

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 21:08 ,

Shitet ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 09:56 ,

Hyundai Tucson 2.0 4 X 4

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 21:19 ,

NDROJ Hyundai trajet 7 ulse AUTOMATIK Viti 2005 Dizell 2.0

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 20:50 ,

Shitet Xhipi Hyndai Dizell 4x4 RKS 9 muaj viti 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:32 ,

Shes Hyundai Galloper 2.5 TCI

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:11 ,

Shes Pjes per HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 4X4

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:11 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:11 ,

Pjesë për HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 09:10 ,

SHES PJES PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 09:10 ,

Shes pjesë për HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 09:10 ,

Pjesë për Hyundai Elantra 2.0 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 09:10 ,

SHES PJES PER HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:10 ,

Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 09:09 ,

�� BLEJ GJIPA PËR PJESË ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 09:09 ,

PJES PER HYUNDAI TRAJET 2.0 CRDI AUTOMATIK 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 09:09 ,

Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 22:15 ,

Shitet Kapak Per Motorr Hyundai santa fe CRDI 16 V

20 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 01:44 ,

Shitet/Nderrohet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 20:57 ,

Hyundai Santa Fe Kapak Per Motorr

20 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 19:26 ,

Hyundai GETZ 1.3

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:52 ,

hynday terracan

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 11:21 ,

Shitet honday 2007 me rks

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 04:24 ,

Shitet Vetura

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 22:00 ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDi

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 09:42 ,

PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 09:41 ,

PJESE PER HYUNDAI IX35 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 09:35 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Hyundai | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione