Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Sonata

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Sonata | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Hyundai Sonata 2.0 Crdi Automatik Viti 2008 Rks Veq 6666€ +

6 666 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:19 Vetura , Viti

Hyndai sonata 2010 2.0 tdi

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:52 Vetura , Gjilan

Shitet HYUNDAI Sonata

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Nën 00:57 Vetura , Prishtinë

car

12 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 00:57 Vetura , Prishtinë

car

12 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 22:59 Vetura , Prizren

Hyundai 2.0

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 17:18 Vetura , Lipjan

Shitet hunday tip top ska nevoj per investim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 10:22 Vetura , Ferizaj

Hondai

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:42 Vetura , Ferizaj

Hondai

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 18:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Sonata 2.3 Benzine

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Jan 22:37 Vetura , Prishtinë

Hyundai Sonata

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Gush 16:48 Vetura , Dragash

Ne shitje

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:06 Vetura , Prishtinë

hyundai sonata

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 11:07 Vetura , Pejë

Vetur

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Hyundai

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:18 Vetura , Pejë

Huyndai 2007 -Ndrrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 15:52 Vetura , Gjilan

Hundai sonata

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 19:51 Vetura , Mitrovicë

hyundai

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 22:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Sonata

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Tet 21:21 Vetura , Prishtinë

Shes Hyundai Sonata

5 757 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 15:09 Vetura , Prishtinë

Shes veturen me defekt

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:47 Vetura , Prishtinë

Shes Hyundai Sonata

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 13:36 Vetura , Vushtrri

Shes veturen

550 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 12:04 Vetura , Gjilan

Hyundai Sonata 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Korr 16:34 Vetura , Lipjan

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 21:07 Vetura , Pejë

Hyundai Sonata 2.0 crdi -07 mundesi ndrrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 15:05 Vetura , Prishtinë

Hunday

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:53 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:33 Vetura , Prishtinë

Hyundai Sonata -03

800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 08:52 Vetura , Besianë

U shitttt Hyundai sonata I qlajmrun

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 15:13 Vetura , Prizren

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 18:38 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet honday

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 23:44 Vetura , Prishtinë

U SHIT. Hyundai Sonata 2.0 CRDI -ndrrim

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 01:21 Vetura , Prishtinë

Hyundai Sonata 2.0 CRDI 150PS 2009 - ndrrim

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:58 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI 2.0 TDI VITI 2006 1 VIT REGJISTRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 21:22 Vetura , Ferizaj

Hyundai Sonata benzin -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 20:57 Vetura , Ferizaj

Hyundai Sonata

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 20:24 Vetura , Ferizaj

Honday sonata

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 20:06 Vetura , Prishtinë

Hunday sonata 2002

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 16:51 Vetura , Gjilan

hyundai sonata 2.0benxin ndrim i munshem

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Sonata | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione