Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Trajet

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Trajet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:53 Vetura , Gjilan

Hyundai 20 dizel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 19:17 Vetura , Kastriot

Hyundai Traject 2.0 Crdi. 2004. Automatik

1 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 21:13 Vetura , Deçan

Hyundai Trajet

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:36 Vetura , Viti

Hyundai

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 07:59 Vetura , Prishtinë

Flm u shit

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 22:01 Vetura , Mitrovicë

Biciklet

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 08:29 Vetura , Gjilan

Shitet vetura Hyundai Trajet 2.0 Diesel v.p.2003 7ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 13:29 Vetura , Ferizaj

VETUR PER FAMILJE.

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:35 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 10:24 Vetura , Therandë

Hyndai Trajet Shitet & Ndrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 21:24 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:11 Vetura , Ferizaj

Shes Hyndai Trajet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:03 Vetura , Vushtrri

Shitet ndrtohet

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 23:48 Vetura , Mitrovicë

Hyundai Trajet 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 19:17 Vetura , Ferizaj

Shes veturen hyundai

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 22:41 Vetura , Deçan

Hyundai Trajet 2.0 CRDi

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 16:27 Vetura , Malishevë

shitet hyundai trajet

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 16:15 Vetura , Malishevë

HYUNDAI TRAJET

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 11:12 Vetura , Prizren

Shitet ose ndërrohet me pikap

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:06 Vetura , Prishtinë

Hyundai trajet shitet ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:59 Vetura , Lipjan

shitet

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 12:43 Vetura , Kaçanik

Hyundi Trajet

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 11:22 Vetura , Deçan

Hyundai Tarjet 2.0CRDI

1 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 22:41 Vetura , Mitrovicë

Shes dhe ndrroj

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 23:58 Vetura , Besianë

shes hyundai trajet 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 01:48 Vetura , Mitrovicë

hyndai trajet 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 09:58 Vetura , Prishtinë

Hyundai trajet shitet ose ndrrohet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:31 Vetura , Vushtrri

Shitet ndrrohet Hyundai trajet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:24 Vetura , Mitrovicë

Marrveshje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 12:02 Vetura , Vushtrri

Urgjent shitet Hyundai

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 16:21 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:33 Vetura , Prishtinë

hundai

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:13 Vetura , Prishtinë

hundai

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 19:11 Vetura , Prishtinë

hyundai

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Dhj 16:10 Vetura , Prishtinë

hy

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 18:37 Vetura , Malishevë

Shitet hyundai trajet 4000euro

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 18:11 Vetura , Viti

Hyundai Trajet 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 10:14 Vetura , Gjilan

Shitet Hyunday trajet 2.7 V6

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 08:19 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI TRAJET 7 ULESE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:48 Vetura , Therandë

Shes Honday Trajet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 19:33 Vetura , Besianë

Hyundai Trajet 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 14:54 Vetura , Gjilan

Hyondai

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 09:55 Vetura , Prishtinë

Hyondai

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 11:34 Vetura , Prizren

Shitet

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 00:58 Vetura , Prizren

HYUNDAI TRAJET 2.0 -03

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 09:19 Vetura , Gjakovë

Hyondai

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 21:07 Vetura , Prishtinë

Hyundai

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:42 Vetura , Mitrovicë

shitet ose ndrohet me lop ose dele.

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 23:11 Vetura , Gjakovë

Hyundai Trajet -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:29 Vetura , Prishtinë

u shit

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Trajet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione