Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Tucson

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Tucson | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:26 Vetura , Mitrovicë

hyondai tucson 1.6 disel 2020

12 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 21:48 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET URGJENT HYUNDAI TUCSON 2019 RKS

11 700 EUR

25 Mar 21:42 Vetura , Fushë Kosovë

HYUNDAI TUCSON 2019 1.6D RKS

12 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 14:56 Vetura , Viti

Hyundai Tu

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 19:49 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI 2019

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 19:42 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI 2019

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 19:29 Vetura , Pejë

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me TVSH te zbritshme

21 470 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 23:32 Vetura , Prishtinë

Shitet Honday

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:23 Vetura , Prishtinë

honday tukson 1.6 dizell

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:41 Vetura , Malishevë

Shitet makina

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 19:43 Vetura , Fushë Kosovë

HYUNDAI TUCSON 2019 1.6D RKS

12 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 20:04 Vetura , Ferizaj

Shitet Hyundai Tucson 1.6 dizell

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 08:26 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 17:04 Vetura , Ferizaj

Hyundai

28 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Jan 23:39 Vetura , Ferizaj

Hyundai Tucson 2.0 184 Ps

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 23:39 Vetura , Ferizaj

Hyundai Tucson 2.0 184 Ps

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 23:39 Vetura , Ferizaj

Hyundai Tucson 2.0 184 Ps

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 06:07 Vetura , Gjilan

Shitet Hyunday tuscan

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:40 Vetura , Prishtinë

Hyundai Tucson-2019

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 23:34 Vetura , Prizren

Hyundai

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 06:45 Vetura , Gjilan

Hyundai crdi tuscan

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 10:49 Vetura , Lipjan

hyundai tucson

11 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 17:23 Vetura , Pejë

Pjese Per Hyundai TUCSON 2021 2.0disel automatik

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 00:02 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Hyundai Tucson 2019

13 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 15:22 Vetura , Deçan

Shitet/nderrohet vetura Hyundai Tucson

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 15:22 Vetura , Deçan

Shitet/Nderrohet vetura Hyundai Tucson

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 14:18 Vetura , Malishevë

Shitet Hyundai tucson

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 09:54 Vetura , Prishtinë

Shes Xhipin

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:37 Vetura , Prishtinë

Hyndai Tucson me mirëmbajtje te regullta

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 12:14 Vetura , Gjilan

Hyundai Tucson 2.0 Dizel -Rks 9Muj- 4x4 6Shpejci-

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:53 Vetura , Gjilan

Hyndai

5 800 EUR

31 Maj 02:24 Vetura , Gjilan

Hyundai Tucson CRDI 1.7

16 000 EUR

29 Maj 23:35 Vetura , Ferizaj

HYUNDAI TUCSON 2.0 CDTI AUTOMATIK 2016

20 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Maj 09:49 Vetura , Gjilan

Hyndai 2.0

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 22:43 Vetura , Gjilan

Hyundai tucson

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 23:20 Vetura , Drenas

Hyundai Tucson

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:01 Vetura , Gjilan

Shes hyundai tucson 2.0 benzin

3 600 EUR

22 Dhj 17:18 Vetura , Prishtinë

shitet hyundai tucson 2.0 Diesel 4x4 Vp 2005 rks 2 Muajë

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 09:07 Vetura , Pejë

Hyundai Tucson 2.0 CRD-i 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 08:54 Vetura , Pejë

HYUNDAI TUCSON 1 VIT RKS

5 000 EUR

26 Nën 11:47 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Nën 17:16 Vetura , Gjakovë

Shitet gjipi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 15:54 Vetura , Prishtinë

Hyundai tucson 2.0 benzin

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Tet 17:52 Vetura , Prishtinë

Hyundai Tucson 2.0 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 20:25 Vetura , Prishtinë

Hyundai Tucson 2.0i viti 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Tet 20:47 Vetura , Ferizaj

Hyundai Tucson

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 18:04 Vetura , Prishtinë

Hyundai viti 2009 edhe 10 muaj regjistrim

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Sht 01:34 Vetura , Gjakovë

Vetura ne shitje

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 18:06 Vetura , Gjakovë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Tucson | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione