Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jaguar

S-Type , 93
XE , 11
XF , 91
XJ , 30
XJ40 , 1
XJ6 , 3
XJ8 , 3
XJR , 2
XJS , 1
XKR , 2
X-Type , 104
Daimler , 6
E-Type , 4
F-Pace , 10
F-Type , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jaguar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:53 Vetura , Prizren

Jaguar 2.2 Dizell 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:38 Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 2.7 Dizell Automatik Viti 2008 Rks 10 muj në emer

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 Vetura , Prishtinë

JAGUAR F-PACE S 30D AWD 300 PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 2.2 D Facelift Viti 2013 Full

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 13:03 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Jaguar XF - 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:19 Vetura , Gjakovë

Jaguar xj 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 23:34 Vetura , Drenas

Jaguar X-type per pjes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 22:19 Vetura , Ferizaj

Anglez Jaguar Xf 3.0 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Mar 16:20 Vetura , Ferizaj

Jaguar Xf 3.0 anglez

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 20:18 Vetura , Ferizaj

Jaguar Xf 3.0d Anglez

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 10:24 Vetura , Kaçanik

Shitet Jaguar S Type 3,0 benzin Ful..Full...

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:24 Vetura , Kaçanik

Shitet Jaguar XJ 3,0 Dizel Model i Veçant

39 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Mar 02:21 Vetura , Rahovec

Blej gjitha Llojet e Veturave Pa Dogan Rks &Aksident Defekt

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Mar 19:00 Vetura , Prizren

Jaguar x-type

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:59 Vetura , Therandë

Jaguar x-type

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 20:10 Vetura , Therandë

Jaguar

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 09:14 Vetura , Pejë

Shitet jaguari xf

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 23:46 Vetura , Drenas

2017 JAGUAR XF 2.0D AWD PRESTIGE*GOOD CAR* X260 BK653214 në

495 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 09:51 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF Facelift

5 700 EUR

13 Shk 09:51 Vetura , Malishevë

Jaguar XF 3.0

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 00:13 Vetura , Gjilan

shite jaguari F- pace

46 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Shk 12:11 Vetura , Klinë

Shiten pjesët e vetures

10 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 02:30 Vetura , Prishtinë

Jaguar

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 10:02 Vetura , Ferizaj

Shitet jaguari xf s

1 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 06:33 Vetura , Pejë

Jaguar xf 2.2 me naft me tabela angleze

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 15:29 Vetura , Gjakovë

Kerkoj motorr 3.0 jaguar

1 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
13 Jan 19:25 Vetura , Ferizaj

jaguar XE R-SPORT

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 19:25 Vetura , Ferizaj

jaguar XE R-SPORT

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 01:36 Vetura , Ferizaj

Jaguar F-Pace

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Jan 18:16 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ JAGUAR XF DIZEL 3.0 VITI 2010

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 18:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Biki 9 Muj 550 Kg

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 11:07 Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 3.0 Dizel

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 13:04 Vetura , Gjilan

JAGUAR XJR 5.0 SUPERCHARGED 551PS

39 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 21:03 Vetura , Prishtinë

Dy jaguarara benzin qmim shum te vilitshum

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 17:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 2.7 Disel Rks Viti 2009 Full Veq 9999€ + 383 44 8

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 11:45 Vetura , Vushtrri

JAGUAR XF 2.2. Disel 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:29 Vetura , Klinë

shitet urgjent

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 00:28 Vetura , Prishtinë

Jaguar Fpace

111 222 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 00:28 Vetura , Klinë

jaguar urgjent

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 01:15 Vetura , Prishtinë

Jaguar 3.0 Automatik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:29 Vetura , Prishtinë

Jaguar 3.0 Automatik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 01:29 Vetura , Pejë

për pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 13:23 Vetura , Ferizaj

Jaguar viti 2017

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 20:54 Vetura , Klinë

shitet urgjent

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 12:48 Vetura , Pejë

Jaguar X Type

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:09 Vetura , Prishtinë

Jaguar 2.2Diesel Facelift, Automatik 2012.

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 13:38 Vetura , Drenas

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 23:08 Vetura , Prishtinë

Jaguar S-Type 4.2 Benzin 2005 Pa Dogan 045-100-184

1 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jaguar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione