Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jaguar | S-Type

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jaguar S-Type | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:53 Vetura , Prizren

Jaguar 2.2 Dizell 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 10:24 Vetura , Kaçanik

Shitet Jaguar S Type 3,0 benzin Ful..Full...

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 18:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Biki 9 Muj 550 Kg

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 21:03 Vetura , Prishtinë

Dy jaguarara benzin qmim shum te vilitshum

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 17:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 23:08 Vetura , Prishtinë

Jaguar S-Type 4.2 Benzin 2005 Pa Dogan 045-100-184

1 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 10:09 Vetura , Gjakovë

Shitet Jaguar x type

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 19:47 Vetura , Pejë

Jaguar S type

3 200 EUR

17 Pri 17:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 01:57 Vetura , Ferizaj

Jaguar

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 20:20 Vetura , Pejë

Jaguar S-Type 2.7D 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 23:24 Vetura , Prishtinë

Shitet jaguari pa dogan

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:33 Vetura , Prishtinë

Shitet jaguari pa dogan gjendje tregullt

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:16 Vetura , Prishtinë

Me marveshje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:06 Vetura , Shtime

Shitet Jaguar S-Type 2.7D

6 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 14:36 Vetura , Prishtinë

JAGUAR S (SHITET OSE NDRROHET)

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 07:01 Vetura , Pejë

Shitet Jaguar 3.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 00:57 Vetura , Fushë Kosovë

shes jaguar S type 2.7 Disel automatic

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 01:13 Vetura , Ferizaj

Jaguar dizel

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 08:50 Vetura , Prishtinë

Jaguar xfs

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 21:51 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 14:09 Vetura , Vushtrri

Shes veturen!

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 13:16 Vetura , Prishtinë

Shes Fellne per Jaguar 245/45/17 origjinale

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 20:38 Vetura , Besianë

JAGUAR S-TYPE 3.0 Benzin PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 12:48 Vetura , Mitrovicë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 15:30 Vetura , Prishtinë

Jaguar SType 3.0 V6 RKS

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 10:39 Vetura , Mitrovicë

Jaguar S-Type

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 10:12 Vetura , Artanë

Okazjon Jaguar

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 23:09 Vetura , Gjakovë

AUTO GO FAST

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 21:24 Vetura , Prishtinë

Jaguar S type

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 02:58 Vetura , Vushtrri

Shitet ose ndrrohet full opcion

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 11:19 Vetura , Prishtinë

Jaguar S-Type : URGJENT

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 15:07 Vetura , Prizren

JAGUAR

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 11:50 Vetura , Ferizaj

Jaguar Automatik Full opcion

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 17:05 Vetura , Ferizaj

Jaguary S Type 2.7d. 2006.

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 18:27 Vetura , Pejë

jahuar s type

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 19:00 Vetura , Gjilan

shes jaguar s typ

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 14:57 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura jaguar s type

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 18:49 Vetura , Kastriot

Shes urgjent jaguar

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Korr 11:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Jaguar 3.0V6 viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 16:16 Vetura , Prishtinë

Jaguar s-tybe

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 18:14 Vetura , Ferizaj

Jaguar s type 2.7 dizell anglez

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 15:54 Vetura , Lipjan

Jaguar s-type

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:01 Vetura , Ferizaj

Jaguar

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 09:13 Vetura , Ferizaj

Jaguar 3.0 benzin (CH)

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 21:11 Vetura , Gjilan

jaguar

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 19:40 Vetura , Lipjan

shes jaguar boj edhe ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 19:31 Vetura , Gjakovë

shitet dhe ndrrohet

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 18:55 Vetura , Ferizaj

shes jaguar s-type 2.7 dizell

11 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jaguar S-Type | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione