Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jaguar

S-Type , 81
XE , 7
XF , 49
XJ , 24
XJ12 , 1
XJ40 , 1
XJ6 , 3
XJ8 , 3
XJR , 1
XJS , 1
XKR , 2
X-Type , 86
Daimler , 6
E-Type , 3
F-Pace , 1
F-Type , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Jaguar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:17 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:46 ,

Jaguar X Type 2.2 Dizell

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:01 Shitorja ,

jaguar xf 2.2 dizel Automatik 8 shpejtsi

19 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:41 ,

Shes jaguar xe 2.0 dizell viti 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:33 ,

Shitet Jaguari

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:21 ,

Shitet Jaguari

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:31 ,

Jaguar XF

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 22:24 ,

Jaguar XJL 3.0DS 275HP Shitet ose Nderrohet

38 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 09:12 ,

Blej gjitha Llojet e Veturave Pa Dogan Rks &Aksident Defekt

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Pri 23:34 ,

Shitet Jaguar S Type 3,0 benzin Ful..Full...

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:54 ,

Jaguar dizel

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 13:16 ,

Shes Fellne per Jaguar 245/45/17 origjinale

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 20:38 ,

JAGUAR S-TYPE 3.0 Benzin PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 12:48 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 22:10 ,

Jaguar S-Type 2.7D 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 22:29 ,

Jinling 250 cc bejm ndrrim

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 17:43 ,

Jaguar

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:42 ,

Jaguar x-type

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 19:44 ,

Shitet kerri

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:32 ,

JAGUAR S TYPE 2.7 DIESEL MOTOR RANGE ROVER

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 13:21 ,

JAGUAR XF 3.0D AUTOMATIK

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:35 ,

Shitet ndrrohet Jaguar

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 13:43 ,

Shiten urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 09:35 ,

Jaguar X-Type

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 20:45 ,

Shitet ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:31 ,

��Jaguar X-type 59.921Km!! Full Opsion��

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Shk 17:35 ,

Jaguar X-type 2006 full Ekstra

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 13:08 ,

Shitet Jaguar XF Luxury Long

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 10:59 ,

2.7 dizzell bi turbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 19:06 ,

Jaguar 3.0 V6 2011 disel

5 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Dhj 21:46 ,

Jaguar XF

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 09:26 ,

Jaguar XF 3.0 V6 Diesel Premium Luxury

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 20:01 ,

Jaguar X type 2.0 diesel

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 20:52 ,

JAGUAR X-TYPE 2.0 DIESEL

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 08:19 ,

Shitet ose ndrrim me ndonje me te lir

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 19:42 ,

Shitet Jaguar

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 13:19 ,

Shitet Jaguar XJ

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 20:48 ,

Jaguar x type AWD

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 13:52 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 11:39 ,

Pjes per Jaguar S-Type 3.0 B V6 4x4 V.p 2004 (ch)

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:30 ,

Jaguar SType 3.0 V6 RKS

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 14:00 ,

Jaguar X Type 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 10:39 ,

Jaguar S-Type

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:45 ,

Jaguar xj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Gush 18:59 ,

AUTO GAZI

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 14:28 ,

Jaguar X Type 3.0 Benzin 2004

2 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 14:28 ,

Jaguar X-Type 2.5 V6 benizn

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Jaguar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione