Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jaguar | XF

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jaguar XF | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:55 Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 2.7 Dizell Automatik Viti 2008 Rks 10 muj në emer

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 2.2 D Facelift Viti 2013 Full

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:29 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Jaguar XF - 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 22:19 Vetura , Ferizaj

Anglez Jaguar Xf 3.0 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Mar 16:20 Vetura , Ferizaj

Jaguar Xf 3.0 anglez

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 20:18 Vetura , Ferizaj

Jaguar Xf 3.0d Anglez

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 09:14 Vetura , Pejë

Shitet jaguari xf

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 23:46 Vetura , Drenas

2017 JAGUAR XF 2.0D AWD PRESTIGE*GOOD CAR* X260 BK653214 në

495 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 09:51 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF Facelift

5 700 EUR

13 Shk 09:51 Vetura , Malishevë

Jaguar XF 3.0

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 10:02 Vetura , Ferizaj

Shitet jaguari xf s

1 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 06:33 Vetura , Pejë

Jaguar xf 2.2 me naft me tabela angleze

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 15:29 Vetura , Gjakovë

Kerkoj motorr 3.0 jaguar

1 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
09 Jan 18:16 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ JAGUAR XF DIZEL 3.0 VITI 2010

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 11:07 Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 3.0 Dizel

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 12:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jaguar XF 2.7 Disel Rks Viti 2009 Full Veq 9999€ + 383 44 8

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 11:45 Vetura , Vushtrri

JAGUAR XF 2.2. Disel 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 01:15 Vetura , Prishtinë

Jaguar 3.0 Automatik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:29 Vetura , Prishtinë

Jaguar 3.0 Automatik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:09 Vetura , Prishtinë

Jaguar 2.2Diesel Facelift, Automatik 2012.

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 13:38 Vetura , Drenas

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 01:22 Vetura , Drenas

Pershendetje

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 10:38 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 2.7 Diesel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:27 Vetura , Ferizaj

shes Jahuar XF 2.2 dizel facelift 2015 automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 08:59 Vetura , Malishevë

Jaguar XF -2.2 dizel -Automatik 8 shpejtsi

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 12:18 Vetura , Prishtinë

jaguar xf sportbrake

19 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Maj 02:24 Vetura , Gjilan

JAGUAR XF 3.0 2012 DIESEL

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 20:27 Vetura , Ferizaj

JAGUAR XF 3.0 2012 ANGLEZ

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 10:51 Vetura , Drenas

Shitet Jaguar XF

14 500 EUR

06 Maj 19:45 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 2.0d 2016 euro 6B

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 20:05 Vetura , Pejë

Jaguar XF 3.0 V6 S/C Luxury Nga Zvicrra

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 15:14 Vetura , Prizren

2.7 dizzell bi turbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 23:06 Vetura , Lipjan

JAGUARI XF 2.2 DIZEL AUTOMATIK 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:52 Vetura , Lipjan

Jaguar XF disel 3.0 automatic 2012 rks

10 500 EUR

25 Shk 22:40 Vetura , Ferizaj

Jaguar Xf 3.0 Anglez

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 17:53 Vetura , Fushë Kosovë

200ps

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 21:20 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 me timon amglez

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 16:43 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 V6 me timon anglez

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 13:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Jaguar XF 3.0 2010 Automatik

11 900 EUR

09 Shk 20:26 Vetura , Ferizaj

Jaguar Xf 3.0

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 23:00 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 per pjese me timon anglez

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Jan 16:44 Vetura , Ferizaj

Jaguar xf 3.0 me timon Anglez

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 06:43 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF Timon anglez

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 06:43 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF Timon anglez

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 06:43 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF Timon anglez

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 11:51 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF Timon anglez

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 18:06 Vetura , Ferizaj

Shiten Jaguar XF 3.0 me timon anglez

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 18:33 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 V6 me timon anglez

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 20:44 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF Angez

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 09:14 Vetura , Pejë

Jaguar Xf 3.0 dizel viti 2011 km 230xx te sakta

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jaguar XF | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione