Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jeep | Cherokee

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jeep Cherokee | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 21:02 Vetura , Zubin Potok

Jeep

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 19:08 Vetura , Prishtinë

➡️ Shes Ndrroi Jeep 4.0B Automatik Me Klim Offroad ✅️

7 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 01:02 Vetura , Prishtinë

Jeep

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:14 Vetura , Pejë

mbrojts per jeep

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 14:43 Vetura , Kaçanik

Jeep Cherokee XJ

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Mar 12:09 Vetura , Drenas

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 10:19 Vetura , Mitrovicë

Jeep grand cherooke 3.0 dizell limited crd american

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 20:18 Vetura , Ferizaj

Jeep Cheroke 2.2TD / origjina Zvicer

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 16:15 Vetura , Drenas

Jeep cherokee 2.5 dizell

6 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 16:37 Vetura , Pejë

Jeep

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 15:39 Vetura , Prishtinë

Jeep cherokee xj

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 22:08 Vetura , Mitrovicë

Pjes per jeep shiroko 2.1 2.5

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 12:06 Vetura , Prishtinë

Jeep Cherokee Xj 4.0i

3 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 12:23 Vetura , Therandë

jeep cherokee 2.8crd

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 16:54 Vetura , Lipjan

Jeep cherocee

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 02:51 Vetura , Pejë

Jeep Cherooke Liberty

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:56 Vetura , Gjakovë

Jeep

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:52 Vetura , Gjakovë

Jeep

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 21:11 Vetura , Prizren

JEEP cherokee

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 17:11 Vetura , Pejë

Shite jeep liberty!

6 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 21:34 Vetura , Deçan

Jeep cherooke

9 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Dhj 19:36 Vetura , Besianë

Gjip jeep

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 01:02 Vetura , Therandë

Jeep Grand cherokee

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 23:32 Vetura , Prizren

shitet gjipi

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 21:22 Vetura , Prizren

cheroke of road shitet

4 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:48 Vetura , Prizren

Jeep Liberty RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 10:32 Vetura , Zubin Potok

Jeep

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Nën 21:26 Vetura , Prishtinë

Jeep gjendje trregullt

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 18:25 Vetura , Zubin Potok

Jeep Cherokee

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:39 Vetura , Zubin Potok

Nov Nov Nov

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 18:01 Vetura , Viti

Shitet motorri 2.1 dizell per xhipa

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 22:14 Vetura , Prishtinë

Boshpump Jeep Cherokee 2.1 TD

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 19:14 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 11:16 Vetura , Therandë

JEEP GRAND CHEROKEE

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 09:25 Vetura , Pejë

Jeep Cherokee

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 23:49 Vetura , Pejë

Jeep Cherokee

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 23:58 Vetura , Pejë

Jeep Cherokee

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 00:04 Vetura , Prizren

Jeep Grand Cheroke 3.1 dizel Gjendje Perfekte

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 12:41 Vetura , Prizren

Jeep grand cheroke

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 04:38 Vetura , Pejë

shitet gjipi jeep cheroke

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Sht 04:31 Vetura , Deçan

shitet gjipi jeep cheroke

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 19:15 Vetura , Deçan

Jeep

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 12:27 Vetura , Deçan

Jeep

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 12:18 Vetura , Deçan

Jeep

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 00:05 Vetura , Mitrovicë

Jeep cherokee sport 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 12:44 Vetura , Ferizaj

Jeep Cheroke 4x4 me regjistrim gjendje perfekte

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 21:45 Vetura , Prizren

bljej Jeep cherokee liberty CRD

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 01:47 Vetura , Prizren

GRAND CHEROKEE 3.0 CRD

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep Cherokee | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione