Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jeep | Grand Cherokee

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jeep Grand Cherokee | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:14 Shitorja Vetura , Gjilan

Jeep Grandcherokee Overland 3.0 CRDI Automatic 2017����

23 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Vetura , Dardanë

Jeep Grand Cheroke

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:36 Shitorja Vetura , Ferizaj

JEEP GrandCherokee 3.0 CRD Dizell Automatik 4X4, 177 KW

21 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:57 Vetura , Deçan

Jepp

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 19:41 Vetura , Prizren

Jeep i punun ofrooad Me. Ngjyr. Raptor

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 02:02 Vetura , Pejë

Jeep Grand Cheroke 3.0crd Sport Utility Limited

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:53 Vetura , Prizren

Shitet jeep grand cherokee 2.7

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:26 Vetura , Dardanë

Jeep Grand Cherokee 3.0 Crd Facelift

9 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:19 Vetura , Pejë

Jeep Grand Cherokee 6.1SRT8

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 20:35 Vetura , Burim

Grand cherokee 4.7 overland- ndrrim me ndonje gjip me tmadh

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 21:32 Vetura , Deçan

Jeep grand cherokee

3 900 EUR

11 Mar 09:07 Vetura , Prishtinë

Shes Jeep Grand Cherokee 3.7B v6 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 00:37 Vetura , Dardanë

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 2.7 CRD RKS

7 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 12:09 Vetura , Drenas

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 09:18 Vetura , Gjakovë

JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 21:41 Vetura , Deçan

Jeep Grand Cherokee 2.7 Dizell

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 00:27 Vetura , Dardanë

JEEP 2.7 Dizell AUTOMATIK -OFF ROAD-

8 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 10:07 Vetura , Pejë

Jeep Grand Cherokee

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 09:18 Vetura , Prishtinë

Shes jeep grand cherokee

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 16:45 Vetura , Mitrovicë

Shitet grand cheroke v.p 2002 2.7 dizell

6 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:36 Vetura , Prizren

Shitet Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:51 Vetura , Gjilan

jeep grand cherokee

123 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 16:31 Vetura , Prizren

Jeep Grandcheroke 2.7 CDi U Shit E Gzoft Pronari

8 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 02:49 Vetura , Deçan

shitet jepi viti2007 3.0 V6 dizell 4x4 plus reduktor

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 15:56 Vetura , Kastriot

Shes fellne per jeep

450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 21:52 Vetura , Gjilan

Grande sheroke

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 16:37 Vetura , Therandë

Shitet Jeep Grand Cherooke 4.7

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 23:37 Vetura , Therandë

Shitet Jeep Grand Cherooke 4.7

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Jan 11:01 Vetura , Prizren

Grand cherokee

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 18:24 Vetura , Burim

Shitet Jeep

4 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 21:54 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 19:04 Vetura , Besianë

Jeep Grand Cherokee 3.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Dhj 19:21 Vetura , Prishtinë

Jeep 4.7 benzin 4x4 pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Dhj 19:02 Vetura , Fushë Kosovë

Jeep

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 12:29 Vetura , Prishtinë

Gjip

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 00:12 Vetura , Dardanë

JEEP 2.7 Dizell AUTOMATIK

8 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 22:14 Vetura , Therandë

Jeep grand cheroke

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 11:06 Vetura , Ferizaj

SHITET XHIPI GRAND CHIROCKO

2 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 13:04 Vetura , Prizren

jeep Grand Cherokke

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 21:41 Vetura , Therandë

Shitet Jeep

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 13:42 Vetura , Ferizaj

Jeep Grand Cherokee Summit

26 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Nën 01:15 Vetura , Pejë

Jeep grand cherokee

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 17:40 Vetura , Pejë

Jeep grand cherokee

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 11:41 Vetura , Gjilan

Jeep

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 18:43 Vetura , Prishtinë

Jeep grand cherokee off road

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 23:14 Vetura , Prizren

Shitet Jeep grandcheroke 2.7 crd

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 14:51 Vetura , Drenas

Jeep grand cherok

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 15:34 Vetura , Pejë

Jeep Grand Cherokee

18 500 EUR

09 Sht 20:29 Vetura , Ferizaj

Jeep grand cherokee

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Sht 16:24 Vetura , Fushë Kosovë

Jeep

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep Grand Cherokee | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione