Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jeep | Patriot

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jeep Patriot | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Shk 23:44 Vetura , Vushtrri

Jeep Patriot 4x4 1vit Rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 23:27 Vetura , Mitrovicë

Jeep patriot

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 22:20 Vetura , Lipjan

Jeep Patriot 2.0d 4x4 6 Shpejtsi Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 10:14 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura JEEP Patriot

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Gush 15:07 Vetura , Fushë Kosovë

Jeep Patriot

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 04:09 Vetura , Prishtinë

Okazjon

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 16:03 Vetura , Prishtinë

Jeep patriot

5 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 23:19 Vetura , Prishtinë

Shes jeep patriot 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 06:52 Vetura , Ferizaj

Jeep Patriot

9 800 EUR

03 Shk 14:20 Vetura , Vushtrri

Jeep 2.0 crd disel boj ndrrim

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 18:28 Vetura , Dragash

Vetur

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 17:52 Vetura , Prishtinë

Vetur

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 17:52 Vetura , Prishtinë

Jeep

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 09:45 Vetura , Prishtinë

Jeep Patriot

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 00:35 Vetura , Prishtinë

Jeep Patriot 2008 (Mercedes)

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 11:38 Vetura , Prizren

SHITET 2007 Jeep Patriot 4WD

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 04:35 Vetura , Gjakovë

Jeep Patriot 2.2 CRD 4x4

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:25 Vetura , Pejë

SHITET - Jeep Patriot 2.2 CRD 4x4 Limited 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 11:45 Vetura , Pejë

jeep patroit 2.5

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Nën 11:29 Vetura , Lipjan

Jeep Patriot

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 09:44 Vetura , Pejë

Shitet jeep patriot

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Korr 10:55 Vetura , Ferizaj

Jeep Patriot 2.0 DIESEL

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 14:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 12:50 Vetura , Ferizaj

Jeep patriot

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 18:59 Vetura , Ferizaj

Jeep Patriot dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 21:57 Vetura , Ferizaj

Jeep patriot limited

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Tet 20:23 Vetura , Prishtinë

Jeep patriot

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 23:16 Vetura , Vushtrri

Shes gjipin jeep patriot

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 12:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 16:29 Vetura , Gjilan

Jeep Patriot 2.0 Dizell 2007 me.dogan regjistrim

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 19:35 Vetura , Lipjan

Jeep 2.0 tdi 4x4 I Sapo Doganuar

10 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 23:27 Vetura , Prishtinë

Shiten fellent me goma veq fellnet jo gjipi 600 e

600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 20:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Jeep Patriot

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 18:06 Vetura , Prishtinë

Jeep benzin 2.4 tip top munsi ndrrimi

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 01:26 Vetura , Kastriot

Jeep 2.4 b 1vit rks viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 11:32 Vetura , Gjakovë

Jeep Patriot

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Korr 21:02 Vetura , Therandë

Jeep Patriot

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 13:18 Vetura , Ferizaj

jeep patriot 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Gush 13:14 Vetura , Ferizaj

jeep

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Gush 23:38 Vetura , Shtime

Jeep

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 21:33 Vetura , Viti

Jeep Patriot 2.0 Diesel 4x4

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep Patriot | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione