Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jeep

CJ , 12
Cherokee , 498
Comanche , 3
Commander , 20
Compass , 23
Patriot , 30
Renegade , 7
Wagoneer , 4
Willys , 1
Wrangler , 40

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Jeep | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:48 ,

Jeep

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

Jeep 2.5 CRD

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 ,

Jeep cherokee 2.5 dizel 4x4 viti prodhimit 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:09 ,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:04 ,

Fellne krom per xhip. Vetura. Gjip

270 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:20 ,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:06 ,

Jeep Wrangler

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:23 ,

Shitet vetura GRAND CHEROOKEE në gjendje të rregullt

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

Shitet

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:26 ,

Jeep Patriot 2.0 Dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:17 ,

jeep grand cherokee 5.2 v8

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:51 ,

jeep grand cherokee 2.7crd

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:05 ,

Jeep grand cherokee pjes rezerv

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Maj 22:26 ,

Shitet jeep cheroke 2.5 turbo ose ndrrohet me vetur

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:46 ,

Vetura në shitje Jeep Compass

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 21:07 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

3 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 19:11 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee 2.7 Crd 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 16:53 ,

JEEP Wrangler 3.6 Sport

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:02 Shitorja ,

#Jeep Wrangler 3.8 Benxin "COMBAT" #Manual 6 Shpejci 4x4 #V

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 09:44 ,

shitet ndrohet

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 09:12 ,

Pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Maj 09:11 ,

Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 09:11 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:10 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:10 ,

SHES PJES PER GRAND CHEROKEE SPORT 4.0 BENZIN FULL

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Maj 09:09 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:09 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:09 ,

SHES PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 2.7CRD AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 09:09 ,

PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 09:09 ,

Shitet JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 crd 2004

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:26 ,

Shiten Pjes Për Jeep Grand Cherokee Wk 4.7 V8 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 10:42 ,

Blejm Vetura Gjipa Pikapa Rks pa Dogan ose Defekt Aksident

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 22:24 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee Offroad

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:19 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 11:00 ,

✅Jeep Wrangler RUBIKON/ Automatik /vetem 33,000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 15:11 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 12:08 ,

Jeep grand cherooke

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:40 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 09:39 ,

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 11:36 ,

Jeep Patriot 2.4I 2011 KM 85830 *I DOGANUAR*

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Maj 11:36 ,

Jeep Comander 3.7i 2008 AUTOMATIK 7 Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:40 ,

jeep

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 22:01 ,

Jeep grand 2.7

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 21:15 ,

Jeep grand cherokee 2.7 crd

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 15:51 ,

Shes Pjes per Jeep Cherooke

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 16:22 ,

Shes Jeep Liberty sport 2.8

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:12 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8 4X4

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 12:12 ,

Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Jeep | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione