Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Jeep | Wrangler

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jeep Wrangler | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Mar 14:19 Vetura , Gjilan

Jeep WRANGLER 2.8 CRD (Dizel) 70th Anniversary

34 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Shk 10:34 Vetura , Lipjan

Jeep wrangler

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 21:07 Vetura , Gjilan

Jeep Wrangler

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 22:07 Vetura , Prishtinë

Jeep 2.7 dizel

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 12:49 Vetura , Drenas

Shitet JEEP Wrangler

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 22:41 Vetura , Drenas

Jeep Wrangler Viti 2010 Automat 3.8 Benzin

19 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 22:37 Vetura , Mitrovicë

××× SHITUR ×××Jeep Wrangler Viti 2007 Automat 3.8 Benzin

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 20:31 Vetura , Pejë

Shes veturën

63 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 01:09 Vetura , Gjilan

Jeep Wrangler

19 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 00:12 Vetura , Gjilan

Jeep Wrangler Viti 2010 Automat 3.8 Benzin

19 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 00:55 Vetura , Ferizaj

Jeep Wrangler Viti 2010 Automat 3.8 Benzin

19 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 15:03 Vetura , Gjilan

Jeep wrangler

16 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 08:29 Vetura , Prizren

Shitet jeep wrangler

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Gush 08:25 Vetura , Prishtinë

Jeep wrangler OFF ROAD

60 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Shk 19:41 Vetura , Fushë Kosovë

Jeep Wrangler 2010 3.8 bezine

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 11:24 Vetura , Prizren

Jeep Wrangler

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 10:01 Vetura , Zubin Potok

JEEP LIBERTY 2.8 CRD

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 03:20 Vetura , Gjakovë

Jeep Wrangler 2007 3.8 benzine

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 03:20 Vetura , Gjakovë

Jeep Wrangler 2007 3.8 benzine

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 03:20 Vetura , Gjakovë

Jeep Wrangler 2007 3.8 benzine

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 03:20 Vetura , Gjakovë

Jeep Wrangler 2007 3.8 benzine

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 03:20 Vetura , Gjakovë

Jeep Wrangler 2007 3.8 benzine

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 16:37 Vetura , Gjakovë

Jeep Wrangler 2007 3.8 benzine

1 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 01:47 Vetura , Fushë Kosovë

Jeep Wrangler Viti 2008 Benzin 3.8 Automat

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 11:23 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 02:16 Vetura , Prishtinë

JEEP WRANGLER

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Pri 02:05 Vetura , Gjilan

Veture per femije

70 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 20:44 Vetura , Pejë

JEEP WRANGLER

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 19:11 Vetura , Gjilan

Jeep

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 16:46 Vetura , Pejë

JEEP WRANGLER

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Jan 13:39 Vetura , Viti

Shitet ose ndrrohet Jepp Wrangler 2016

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Nën 15:05 Vetura , Burim

Shiten gumat per gjip

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 11:06 Vetura , Gjakovë

JEEP WRANGLER JKU SPORT, 2.8L

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 14:31 Vetura , Therandë

Makina

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 14:18 Vetura , Klinë

Vetuara Jeep wrangler unlimited 2.8

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Korr 22:10 Vetura , Gjilan

Shitet Gjypi Jeep

7 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 10:49 Vetura , Prishtinë

Jeep Wrangler Sahara Unlimited 2014

27 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 20:38 Vetura , Fushë Kosovë

Jeep wrangler 3.8 benzin automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 20:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Jeep Wrangler Unlimited Sahara 2.8l CRD

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 17:26 Vetura , Dardanë

jeep wrangler

9 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 19:08 Vetura , Prishtinë

Jeep Wrangler

34 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 10:08 Vetura , Prishtinë

Jeep Wrangler YJ 2.5 Benzin

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 10:00 Vetura , Prishtinë

Jeep Wrangler YJ 4.0 Benzin

14 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 16:44 Vetura , Vushtrri

jeep veturë per femije deri 14 vjeq

189 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 14:12 Vetura , Prishtinë

Shtiet urgjent

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 11:01 Vetura , Prishtinë

shitet urgjend qmimi shum i volitshem jeep wrengle

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 07:34 Vetura , Prishtinë

Shitet apo edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 20:24 Vetura , Ferizaj

Baj ndrim jeep 2006 4.0 plin ne dizne

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:04 Vetura , Ferizaj

Baj ndrim vart qfar veture jeep ka plin ne dizne

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 18:18 Vetura , Prishtinë

JEEP

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep Wrangler | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione