Golf 2 | Kaçanik | Makina | Vetura

Audi , 3
Opel , 1
BMW , 1
Alpina , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 , kategori Vetura , ose vendndodhje Kaçanik , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Shk 07:16 ,

GOLF V GOAL 1.9

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 17:09 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Jan 02:32 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Dhj 15:07 ,

golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 22:01 ,

shitet golf 2 dizel ne gjendje shum te mir

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:55 ,

Shitet Golf 2 1.6 Dizell 2jaw rks

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 09:35 ,

VW Golf 6

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:27 ,

VW Golf 6 dizel

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 09:18 ,

VW Golf 6 dizel

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 22:09 ,

Opel insignia 2010

1 111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 11:21 ,

Golf 4

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:24 ,

Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 09:04 ,

Golf 2

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Qer 18:46 ,

golf 2

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 21:15 ,

Golf 2

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 22:32 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:08 ,

SHITJE

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:00 ,

SHITJE

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 12:43 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 20:50 ,

Golf 2 viti 92

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 14:56 ,

Golf 2

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Dhj 17:07 ,

Golf 6 1.6 tdi -12

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 20:49 ,

Golf 2 89

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 18:27 ,

Golf 2 1.6 benzin

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Sht 23:31 ,

VW Golf 2

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
08 Sht 17:03 ,

Shitet Golf 2

200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 22:53 ,

Golf 6 2.0 Tdi

6 666 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 18:43 ,

VW Golf 6 DSG 2.0 TDI

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 21:02 ,

Shitet vetura Golf 2 1.6 benzinë

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 08:41 ,

Shes golf 2

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 18:09 ,

golf

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 11:38 ,

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Pri 16:55 ,

Shitet golf 2

123 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 22:43 ,

shes golf 2 urgjent

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 17:33 ,

Shes Golf 2 ne Gjendje te rregullt

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Mar 18:27 ,

Shes golf 2

390 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
29 Jan 21:21 ,

Golf 2 Benzin

750 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Jan 21:46 ,

Golf 2

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 18:22 ,

Shes golf 3 karavan1.8 benzin-plin viti 96

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Dhj 14:59 ,

Golf 2

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 22:01 ,

Golf 2

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 11:40 ,

Golf

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 13:55 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 11:57 ,

ne shitje

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 09:51 ,

U Shit Flm merrjep

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 13:13 ,

Shitet Golf 5

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 13:32 ,

Shes Golf 6

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:21 ,

Golf 2 1.8 benzin

850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 15:23 ,

Golf

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 12:26 ,

Golf 2

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim