Nisan | Kaçanik | Makina | Vetura

Nissan , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 17:34 ,

Nisan patrol

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 16:58 ,

Nisan primera

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 16:46 ,

Nisan primera

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:31 ,

Nisan patrol

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 14:40 ,

NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Sht 18:24 ,

Shes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 12:02 ,

Shes kombin Nisan Nevara 2.3 dizell

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 11:46 ,

shitet kombi nisan viti prodhimit 2000

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 17:05 ,

nisan 1.9 dizell

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 12:05 ,

nisan X trail

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 20:00 ,

Shitet motorri i nisan navara per pjes -dhez-

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:58 ,

nisan

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • nisan në kategorinë Vetura | Nissan | Prairie
  • nisan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 250 | E-Class
  • nisan navara në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Nisan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Nisan në kategorinë Vetura | Citroën
  • nisan në kategorinë Vetura | Audi | S-modele
  • nisan navara në kategorinë Vetura | Land Rover | Defender
  • Nisan në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • nisan në kategorinë Vetura | Nissan | Almera Tino
  • Nisan në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione