Opel | Kaçanik | Makina | Vetura

Opel , 131
Suzuki , 1
Volvo , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Korr 17:24 ,

Shitet Opel corsa 1.4 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 17:41 ,

Shitet

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 15:08 ,

shitet

Histora e veturës

17 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 19:35 ,

shitet opel vectra

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 08:12 ,

Opel Vectra 1.6

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 19:22 ,

Opel astra twinport

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:16 ,

opel corsa d mp3 cd

Histora e veturës

60 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 11:57 ,

Opel Zafira 2.0 DTI Vp 2002 Rks

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 20:34 ,

Fellne 15

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
08 Pri 05:34 ,

Shitet

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 16:46 ,

Fellne me goma vere

Histora e veturës

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 14:21 ,

Opel combo (pikap)

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 17:09 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Shk 17:06 ,

Opell corsa

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 10:48 ,

opel corsa

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 21:05 ,

Opel signum shitet ose ndrrohet automatik

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 18:21 ,

Opel Vektra A automatik

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 12:29 ,

Opel movano 2.8

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 12:16 ,

Shes opel movano

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 22:09 ,

Opel insignia 2010

Histora e veturës

1 111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 11:41 ,

OPEL VEKTRA 1.7TD JAPAN

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Gush 18:34 ,

OPEL VEKTRA 1.7TD JAPAN

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Gush 20:06 ,

Shitet opel vektra 2.0 benxin

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 10:35 ,

Opel Vectra 2.2 DTI Vp 2003 Rks

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 09:01 ,

Shitet vetura Opel astra me nje çmim te volitshem

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 00:58 ,

Opel Zafira 1.7 CDTI EcoFlex

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 20:04 ,

Opel Astra 1.7 Dizel - 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 15:26 ,

Opel Vectra 2.0i gt Benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 15:49 ,

Opel combo

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 13:52 ,

ASTRA 2003 ECOTEK

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 17:32 ,

Shes Opel Insignia

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 22:06 ,

Opel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 14:17 ,

Opel astra dizell

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 09:23 ,

Opel vivaro

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 00:09 ,

Opel Zafira viti 2004 dizel 2.2

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 15:31 ,

Vetur

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 15:29 ,

Shes Veturen Opel Zafira

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 14:58 ,

Shes Veturen Opel Zafira

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 14:29 ,

Opel Zafira benzin+gaz -01

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:38 ,

Shitet apo ndrroet

Histora e veturës

360 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 14:53 ,

Shes Opel-Vectra

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:49 ,

Opel Zafira 2005 Dizell Automatik

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:50 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 01:54 ,

shes/ndrroj me opel Cors dizel

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 17:51 ,

Shiten dy Opel Vectra 91

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:39 ,

Opel Vectra 1.8 1993 benzin - plin

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:21 ,

Shite

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 16:01 ,

Opel Zafira 2.0 Dizel DTI i Regjistruar RKS 10 Muj

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:53 ,

Opel copmbo

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Mazda | B series
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • opel astra në kategorinë Vetura | Land Rover | Discovery
  • Opel combo në kategorinë Vetura | Opel | Movano
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Acura
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel | Agila
  • Opel vectra në kategorinë Vetura | Opel | Model tjetër
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • opel në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • opel në kategorinë Vetura | Porsche

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione